[Çözüldü] ubuntu tarayıcı mobil siteye yönlendiriyor.

Başlatan semih85, 26 Nisan 2017 - 15:29:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

semih85

ubuntuda safari tarayıcısını kullanıyorum. Fakat www.facebook.com adresine girdiğim zaman mobil sitesine yönlendiriyor, tam site açılmıyor. Google arama
~ hoşça'kal'

Sistem İşlemci; core i5 ekran kartı: nvidia geforce GTX920M Ram: 4GB DDR3 HDD: 320GB

Bipolar_Disorder

Safari'nin Linux versiyonu yok, sanırım Wine yardımı ile kullanıyorsun.

Opera Chrome Firefox Midori bir sürü çeşit varken, neden böyle bir fanteziye ihtiyaç duydugun anlamadım ;D

semih85

Ben kurulum yapmadım ubuntu üzerinde gelen bir program.  Programın ismi ubuntuda tarayıcı olarak gözüküyor, programın simgesi safariye benzediği için öyle yazdım. Midori denedim ama facebook başarılı bir şekilde çalışmadı grafik kaymaları oldu facebookta ve tarayıcının desteklenmediği yazdı.

~ hoşça'kal'

Sistem İşlemci; core i5 ekran kartı: nvidia geforce GTX920M Ram: 4GB DDR3 HDD: 320GB

ekremsenturk

Eski sürüm tarayıcılarda olur böyle durumlar.

siberoloji

Bahsettiğiniz tarayıcı "Ubuntu Web Browser" olarak geçer ve Ubuntu Touch projesi kapsamında Tablet ve dokumatik cihazlar için geliştirilmeye çalışılmış bir uygulamadır.
Bu tarayıcıyla web sitelerine girerseniz, tarayıcınızın tipine göre web siteleri sizi mobil sürümlerine yönlendirir.
Sistem Ayarları - Varsayılan programlar dan firefox veya Google Chrome a geçebilirsiniz.

semih85

~ hoşça'kal'