[Çözüldü] /etc/apt/sources.list.d/' hatası

Başlatan semih85, 18 Nisan 2017 - 23:46:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

semih85

N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'teejee2008-ubuntu-ppa-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'nilarimogard-ubuntu-webupd8-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'noobslab-ubuntu-themes-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'google-webdesigner.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor
N: '/etc/apt/sources.list.d/' dizinindeki 'team-xbmc-ubuntu-ppa-xenial.list.save' dosyası geçersiz bir dosya uzantısı olduğu için yok sayılıyor

konsoldan paket vs yüklerken böyle hatalar alıyorum.

sudo rm -rf

şekilnde silmeye çalıştım olmadı. Bulunduğu klasöre girip elle silmeye çalıştım yine olmadı. Çözüm nedir acaba.
~ hoşça'kal'

Sistem İşlemci; core i5 ekran kartı: nvidia geforce GTX920M Ram: 4GB DDR3 HDD: 320GB

neynefes

semih85

Aradım ama önüme çıkmadı. Farklı bir konu vardı orada yazılanları yaptım olmadı Konu açma gereği duydum. Şimdi sizin verdiğiniz linkteki konuda yazılanları yaptım oldu. Teşekkür ederim.
~ hoşça'kal'

Sistem İşlemci; core i5 ekran kartı: nvidia geforce GTX920M Ram: 4GB DDR3 HDD: 320GB

ata1

neynefes

Rica ederiz :) Bizde etiket için teşekkür edelim.