[Çözüldü] Forum PMleri Kapalımı

Başlatan Bigchefstarys, 09 Nisan 2017 - 11:43:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bigchefstarys

Merhaba,

bu konuyla ilgili araştırma yaptım forum da fakat bir sonuç bulamadım. Bir kaç kullanıcıya forum üzerinden PM attım. Onların da bana cevap attığını alert'dan gördüm ama gelen kutuma hiç bir şekilde mesaj düşmüyor. Bir kısıtlama mı var?

Teşekkürler.
İnsanlaɾ benim dünyayı olduğu gibi kabul edebileceğimi söylüyoɾlaɾ. Saçmalık! Ben bu dünyayı kabul etmiyoɾum.
Richard Stallman

Kaleihan

İletilerim kısmına tıklarsanız gelen kutunuz hemen önünüze gelir. Daha sonra sol orta kısımda iletiler kısmının üzerine gelince giden kutusu da çıkar.

Bigchefstarys

Alıntı yapılan: Kaleihan - 09 Nisan 2017 - 12:44:43
İletilerim kısmına tıklarsanız gelen kutunuz hemen önünüze gelir. Daha sonra sol orta kısımda iletiler kısmının üzerine gelince giden kutusu da çıkar.
Evet ama dediğim gibi gelen kutusuna hiç bir şey düşmüyor.
İnsanlaɾ benim dünyayı olduğu gibi kabul edebileceğimi söylüyoɾlaɾ. Saçmalık! Ben bu dünyayı kabul etmiyoɾum.
Richard Stallman

Kaleihan

Bu şekilde görülmüyorsa bir sıkıntı vardır. Anlamadım açıkcası. E posta adresinize bakabilirsiniz. Muhtemelen e-posta ile pm geldiği bildirilmiştir. Belki oradaki bağlatıdan ulaşbilirsiniz.

alquirel

Gelen kutunuz dolu olduğu için de yapıyor olabilir (eğer doluysa)

Bigchefstarys

[mention=622552]@Kaleihan[/mention] rica etsem ekran görüntüsünü aldığınız uygulamanın adını söyleyebilirmisiniz. Bana sürekli Gif şeklinde kayıt yapan sistem gerekiyor snagit alternatifi gibi duruyor. Teşekkürler.

Hayır gelen kutum tamamiyle boş
Richard Stallman

edge35

Bende de ileti gönderememe gibi bir şey var. Sırasıyla iletilerim>iletiler>yeni ileti oluştur diyorum fakat hata veriyor.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

ata1

[mention=622563]@edge35[/mention] 30 iletiniz olmalı forumda pm'ler için alt sınır vardır.

Kaleihan

[mention=622562]@Yunus SENEM[/mention] videoyu gif formatına sokmak için https://ezgif.com/maker kullandım. Videoyu çekmek için apricity os'un içinde gelen kısayolu kullandım. ctrl+shift+alt+R ama kazam da kullanılabilir tabi.

edge35

[mention=622564]@ata1[/mention] ben de her halde bir sınırlama var diye tahmin etmiştim, konu görünce yazayım dedim. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Sorunlarımı çözerken her şeyiyle öğrenmeye çalışıyorum. Bana balık verenden Allah razı olsun, ama bana balık tutmayı öğretenden Allah daha çok razı olsun :)

ata1

[mention=622566]@Kaleihan[/mention] direk gif yapmak için byzanz dene

Bigchefstarys

Yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar, sorunum düzelmiştir.
Richard Stallman

illedelinux

Peki bu bir tesadüf olabilir mi bugün bir kaç forumda da aynı şikayetleri gördüm, tuhaf bir tesadüf mü yoksa başka bir şeyler mi var anlayamadım  ???
GNU/Linux kullanmıyorum, onu yaşıyorum...

Bigchefstarys

Alıntı yapılan: illedelinux - 09 Nisan 2017 - 18:10:38
Peki bu bir tesadüf olabilir mi bugün bir kaç forumda da aynı şikayetleri gördüm, tuhaf bir tesadüf mü yoksa başka bir şeyler mi var anlayamadım  ???

Bilemiyorum 2 gündür bu şekildeydi ve mesajlar yeni yeni düşmeye başladı. Şuan workbench ile ilgili bir sorun yaşıyorum acaba konu açmadan biri bana yardım edermi :D
Richard Stallman

Kaleihan

Konu açın ki aynı sorunu yaşayan başkaları başlığınızı görüp çözüme kavuşabilsinler :)