Siz cevaplayana kadar yeni konu açmaya devam edeceğim

Başlatan ramos11, 26 Mart 2017 - 00:10:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ramos11

Nvidia bölümüne siz cevaplayana kadar yeni konu açacağım. Gönüllü iseniz linuxçularla ilgilenin. Gönüllü olarak bu işi kendiniz seçmişsiniz. Dünde forumdaydım Nvidia bölümünde bir arkadaş çıktı istedi mesajı gönderdim.

Şuan 13 kişi Nvidia bölümünde ve hala cevap vermiyorsunuz.

ata1

ramos11

tam 4 konu açtım dünde nvidia bölümünde arkadaşlar vardı kimse cevap yazmadı

ata1

Bizler gönüllü yardım ediyoruz ve bildiğimiz konularda yardımcı olmaya çalışırız konularınıza bakanların üst seviye kullanıcı olduğunu nereden biliyorsunuz.
o konu hakkında deneyim ve bilgisi olduğuna nasıl eminsiniz kimse size cevap vermek zorunda değil.
sadece yardım amaçlı burada insanlar herkes işinde ve kendi özel hayatında şu dakika size cevap gelecek diye bir şart yok.

ramos11

Buradaki herkes ilk defa linux kullanandan bilinçlidir. Bunun arkasına sığınmayın. Bu 14 kişi benden linux bilgisi fazla buna eminim

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Mart 2017 - 00:22:53

Buradaki herkes ilk defa linux kullanandan bilinçlidir. Bunun arkasına sığınmayın. Bu 14 kişi benden linux bilgisi fazla buna eminim

ata1

bu şekilde sadece uyarı alırsın yardım alamazsın önce uslubunuza dikkat edin babanızın uşakları değiliz

ramos11

Sizden yardım bekleyen yok artık dünde aynı şekilde davrandınız. Benden kat kat fazla linux bildiğinize eminim. Yardım etmek isteseydiniz çoktan yardım ederdiniz.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Mart 2017 - 00:25:35

Sizden yardım bekleyen yok artık dünde aynı şekilde davrandınız. Benden kat kat fazla linux bildiğinize eminim. Yardım etmek isteseydiniz çoktan yardım ederdiniz.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Mart 2017 - 00:26:47

Uşaklık bekleyen yok ama yardım edende yok. Dünde bekledim yine yardım etmedi. 10-15 kişi vardı bölümde.

ata1

Bak kardeşim anlamamak istiyorsun mesela ben linux bilgisi olan ama ubuntu kullanmayan biriyim diğerleri de bu şekilde olmalı ki cevap almadın bu tür uslup ile sadece tepki alırsın usluba dikkat .

ramos11

Dünden beri gelen herkes Ubuntuyu ve low graphics hatasını bilmiyor öyle mi ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Mart 2017 - 00:30:07

Dünden beri gelen herkes Ubuntuyu ve low graphics hatasını bilmiyor öyle mi ?

ata1

Peki sen söyle bilmek zorunda mı ? hiç karşılaşmamış ise bu sorunla nasıl bilebilir açıkla.

ramos11

Forumda illaki bu konuyu görmüştür. Ben buna benzer konu gördüm ama başka bir sorundan kaynaklanmış o yüzden yeni konu açtım.

ata1

cevabı çözümü bilen yardım eder en ufak hatasında senin verin kaybolur bunu bilen insan yarım bilgiisi ile sana yardımı denemez.
bu bilinmesi gereken ilk şey yarım doktor can alır.

ramos11

Tamam demek istediğini anladım bilgisi yoktur diyorsun. Ama benide anlamanı bekliyorum. Dün girdim bütün gün cevap yok bugün yine yok ve linux bilgim 0 a yakın.

plazma

Bu şekilde davranarak yardımdan çok uyarı devamında uzaklaştırma alırsınız ama yeni kullanıcısınız sözlü uyarı olsun ilki, konuya hakim olmayabilir o çevrimiçi kişiler yada hatalı yanlış yönlendirme de daha kötü sonuçlar doğurabilir kullanıcılar neden yardım etmiyor diye hayıflanmanız boşuna zorunlu değil kimse gönüllü platfrm açtığınız bir konuya hemen cevap gelmeyebilir doğal olarak belki 5 dk da gelir belki 3 günde