[Çözüldü] Linux Mint Türkiye forumu hakkında

Başlatan OnLive, 25 Mart 2017 - 17:15:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OnLive

Linux Mint Türkiye forumuna aynı kullanıcı adı ile kayıt olmuştum. Bugün girmek istedim ama kullanıcı adı/şifre hatalı uyarısı verdi. E-Posta adresine yeni şifre talebi gönderdiğimde ise böyle bir kullanıcı yok diye hata verdi. E-Posta adresime baktığımda ise şöyle bi' mail gelmişti.

Alıntı YapOnLive,

Linux Mint Turkiye Forum de/da bulunan hesabınız silinmiştir. Silinmenin sebebi üyeliğinizi aktifleştirmemiş olmanız olabilir.

Teşekkürler,
Linux Mint Turkiye Forum Ekibi.

Oysa ben aktifleştirmiştim ki zaten aktif olmayan hesaplar mesaj atamıyor foruma. Benim forumda 5 mesajım var ve baktım hala duruyor. Orayla bağlantısı olan/bilen/eden varsa yardımcı olabilirlerse çok memnuniyet duyarım. Şimdiden teşekkür ederim.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

plazma

Ana sayfaya girdiğinizde sosyalardan yada en üstte iletişimden forum yönetimine bu sorunu iletebilirsiniz.

OnLive

Alıntı yapılan: plazma - 25 Mart 2017 - 21:31:00
Ana sayfaya girdiğinizde sosyalardan yada en üstte iletişimden forum yönetimine bu sorunu iletebilirsiniz.

İletişim bölümü 404 Error veriyor ben de.

"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

speakerXXL

Yakın zamanda oturum açtığınız görünüyor, sorun çözüldü mü?

Not: Bu hesapla ilgili herhangi bir engelleme kayıdı bulunmamaktadır.

Yanlış şifreyle ilgili kayıtlar görünüyor, hesap silinmiş ya da yasaklı olsa kullanıcı şifresi hatası yerine farklı bir bildirim alırdınız.

OnLive

[mention=621490]@speakerXXL[/mention]

Evet çok hatalar vs. çıktı ama üst üste deneye deneye şifre sıfırlama e-postası geldi sonunda.