[Nasıl] Openbox otomatik yapma

Başlatan illedelinux, 20 Mart 2017 - 19:50:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ikia

@ata1, bende sorun yok.Gerçi ben Pcmanfm'i masaüstü modunda kullanıyorum ve arkaplanı da o modda gelen masaüstü sağ tık menüden hallediyorum.Lxde masaüstü sağ tık menü gibi...Ama nitrogen ile de sıkıntı yok yani.
http://www.ogretmeniim.com/
Öğretmeniim!Canım Benim

ata1

bende kurmuştum ama sıkıntı şu resmi geriyor bu blanıklaşma yapıyor. Neyse bulurum çaresini kurcalayım biraz

[ata1@ata1 ~]$ sudo pacman -S pcmanfm
uyarı: pcmanfm-1.2.5-1 güncel -- yeniden kuruluyor
paket bağımlılıkları çözümleniyor...
varsa paketler arası çakışmalara bakılıyor...

Paketler (1) pcmanfm-1.2.5-1

Toplam Kurulum Boyutu:  1,31 MiB
Güncelleme Boyutu:     0,00 MiB

:: Kuruluma onay veriyor musunuz? [E/h]
(1/1) anahtarlıktaki anahtarlar kontrol ediliyor   [######################] 100%
(1/1) paket bütünlüğü kontrol ediliyor             [######################] 100%
(1/1) paket dosyaları yükleniyor                   [######################] 100%
(1/1) dosya çakışmaları kontrol ediliyor           [######################] 100%
(1/1) disk alanı kontrol ediliyor                  [######################] 100%
:: Paket değişiklikleri işleniyor...
(1/1) tekrar kuruluyor pcmanfm                     [######################] 100%
:: Bağlantılı işlemler listesi çalışıyor...
(1/2) Arming ConditionNeedsUpdate...
(2/2) Updating the desktop file MIME type

cokomoko

Hmm openbox sonrası şunlar değerlendirilebilir; i3wm, sway, dwm. Tabi bir openbox olamazlar ama daha ilerisi bunlar. Daha da ilerisi var ama onda grafik ekrana ihtiyaç kalmıyor denebilir.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

''Eğer 386BSD ben Linux'a başladığımda var olsaydı, Linux büyük bir olasılıkla olmazdı."
........................Linus Torvalds..........................
İnsanın aradığı sadece huzur ve mutluluktur, 1 numara olmak yalnız kalmak demektir ve 1 numara kalmak için birçok şeyi feda etmek zorunda kalırsın...