Kali Linux Kısayol Sorunu

Başlatan zenciama5cm, 13 Mart 2017 - 21:17:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zenciama5cm

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim, konuyu yanlış yere açtıysam üzgünüm, yetkililer lütfen taşımama yardımı olsunlar. Son olarak Kali Linux dedim biliyorum ancak burada bana yardım edileceğini düşündüm. Arkadaşlar sorunum şöyle aşağıda gördüğünüz resimde metasploit programını görüyorsunuz. Şimdi sorunum şöyleki bağlantı sağlıyorum ve programın normal akışına devam etmesi için bir tuş kombinasyonu vardı ve ben onu unuttum. Yani resimde gördüğünüz gibi bende kırmızı çizginin üstündeki şekilde kalıyor aslında altındaki gibi olması gerek doğru tuşlara basınca. Yardımcı olursanız sevirim.

eğer resimle ilgili bir sorun oluştuysa lütfen hızlı resim adresine bakın: http://i.hizliresim.com/O07763.jpg

Source

guestwho

Ne metasploit 'miş be arkadaş. Mübarek herkesi penetration tester yaptı başımıza.
You want weapons? We're in a library. Books are the best weapon in the world. This room's the greatest arsenal we could have. Arm yourself!

Dagiztanli08

[mention=620346]@guestwho[/mention]

kardeşim siber güvenlik uzmanı olmak istiyorsan sistemin nasıl hacklendiğini bileceksin nasıl hacklendiğini bilmiyorsan nasıl koruyacaksın ? söylermisin