Ubuntu Gnome 17.04 Tecrübemi Baylaşıyorum.

Başlatan duaçınar, 08 Mart 2017 - 13:53:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

duaçınar

Arkadaşlar Yeni güncel sürüm kullanma merakım yine hüsran  ile sonuçlandı.Tabiki bu sürüm kararlı bir sürüm değildi.Son güncellemesinde hata vererek bir daha açılmadı bende tamir edemedim  ve yine Kubuntu 16.10 sürümüne geri döndüm.Bilgilerinize Arz ederim.Saygılarımla. :)
duaçınar

ali159

Alıntı yapılan: duaçınar - 08 Mart 2017 - 13:53:25
Arkadaşlar Yeni güncel sürüm kullanma merakım yine hüsran  ile sonuçlandı.* tabi ki bu sürüm kararlı bir sürüm değildi.Son güncellemesinde hata vererek bir daha açılmadı bende tamir edemedim  ve yine Kubuntu 16.10 sürümüne geri döndüm.Bilgilerinize Arz ederim.Saygılarımla. :)
Keşke biraz fotoğraf vb olsaydı daha iyi olabilirdi.

duaçınar

Fotoğraf derken ne kastettiniz bilemedim.Çok güzel güncellerken bir güncelleme tamamlanmadı ve açılmamaya başladı.Açılışta grupta tamir etmede veri hatası şeklinde açılmaz ve tamir edilemez oldu,zaten biraz kasma ve proğram açmada kurmada sıkıntılar oluyordu.Yinede güzeldi emek verenlere  çok  teşekkürler.

Şimdi benim gibi acemi ve onarım yapamayacak Arkadaşlar işlerini kararlı sürümler ile devam etmeli diye düşünüyorum.

Kubuntu 16,10'dayız şimdi.Skype'yi,google chrome kurdum şimdi.Apt paket kurucu güzel kuruyor.Yeniden düzenliyorum.Hikayemiz bu Arkadaşlar.Emek verenlere Hürmetler. :)
duaçınar

ali159

Alıntı yapılan: duaçınar - 09 Mart 2017 - 18:59:07
Fotoğraf derken ne kastettiniz bilemedim.Çok güzel güncellerken bir güncelleme tamamlanmadı ve açılmamaya başladı.Açılışta grupta tamir etmede veri hatası şeklinde açılmaz ve tamir edilemez oldu,zaten biraz kasma ve proğram açmada kurmada sıkıntılar oluyordu.Yinede güzeldi emek verenlere  çok  teşekkürler.

Şimdi benim gibi acemi ve onarım yapamayacak Arkadaşlar işlerini kararlı sürümler ile devam etmeli diye düşünüyorum.

Kubuntu 16,10'dayız şimdi.Skype'yi,google chrome kurdum şimdi.Apt paket kurucu güzel kuruyor.Yeniden düzenliyorum.Hikayemiz bu Arkadaşlar.Emek verenlere Hürmetler. :)
Ben hata aldığınızı okumamıştım kurup tamamen inceleyiniz sandım o yüzden işletim sistemi içinden alınacak resimlerden bahsetmiştim.  Kusura bakmayın.

duaçınar

Estağfurullah.İyi  günler,iyi  çalışmalar.Saygılar. :)
duaçınar