[Türkçe] Ubuntu 8.10 "F-Spot" paketi

Başlatan hasanyılmaz, 20 Aralık 2008 - 22:13:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hasanyılmaz

F-Spot fotoğraf düzenleyici Türkçeleştirilmiştir. Yeni sürümlerde Türkçe kullanılabilir. Dileyen aşağıdaki adresinden indirme isteği alabilir ya da çevirilere bakabilir.

https://translations.launchpad.net/ubuntu/intrepid/+source/f-spot

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

garafatma

Bira, Tanrı'nın bizi sevdiğinin ve eğlenmemizi istediğinin kanıtıdır.

>-- Askıdaki Çeviri --< Ubuntu Türkçe Çevirilerine Sizde Destek Olun
Elveda metal müziğin tanrısı... \m/ Ronnie James DIO: 1942 - 2010

keerim

dino4842

Arkadaşlar programları cevirme işinizi taktir ediyorum.
ancak bu amarok 1.4 neden tam randımanlı olarak 8.10 calışmaz anlamadın.
menüleritürkçeleştirdim ama atl menülerdeki yazılar yok hattada ayarlar ve hakkında kısmındaki yazıları okunamıyor sadece mavi bir çizgi vardı.
Bende amarok 2 yükledim sorun kalmadı.
yanlız sutidio programları yüklüyecegim hatta bir sefer yükledim onlardada anyı sorunu gördüğüm için silmiştim.
Programların tam bir listesini versemde türkçesini bulmamda yada türkçeleştirmemde yardımcı olursanız sevinicem.
          Şimdiden çok teşekkür ederim.
         Emeğinize ve elerinize sağlık.

hasanyılmaz

Alıntı yapılan: dino4842 - 11 Mart 2009 - 17:18:47
Arkadaşlar programları cevirme işinizi taktir ediyorum.
ancak bu amarok 1.4 neden tam randımanlı olarak 8.10 calışmaz anlamadın.
menüleritürkçeleştirdim ama atl menülerdeki yazılar yok hattada ayarlar ve hakkında kısmındaki yazıları okunamıyor sadece mavi bir çizgi vardı.
Bende amarok 2 yükledim sorun kalmadı.
* yalnız sutidio programları yüklüyecegim hatta bir sefer yükledim onlardada anyı sorunu gördüğüm için silmiştim.
Programların tam bir listesini versemde türkçesini bulmamda * ya da türkçeleştirmemde yardımcı olursanız sevinicem.
          Şimdiden çok teşekkür ederim.
         Emeğinize ve elerinize sağlık.

@ dino4842

• Sorununuz ilgisiz yerde.
  • Programdaki yazıların görünmemesi çeviri ile ilgili değil. Yazılımda başka sorunlar var anlaşılan.
  • Sorunun bir ekran görüntüsünü koyarsanız çözüme daha rahat gidilebilir.
  • Bir programın Türkçesinin olup olmadığına bakmanın en kolay yolu kendi sitesine bakmaktır. Sitesine bakarsanız Türkçe desteği olup olmadığını görebilirsiniz.

dino4842

özür dilerim yer yanlış olması dısında sorununda compizden kaynaklandıgı anladım ne yazık ki sisteminde tamamen türkçe compizin azizliğine uyradım sadece
ilgine teşekkür ederim
kolay gelsin