Yeni Tasarladığım Tema

Başlatan turkerataturk, 16 Şubat 2017 - 15:06:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

turkerataturk

Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır Xperia Tema tasarlıyorum bu ilki biraz zahmetli oldu, Google store da adam akıllı tema bulamadım ve kendim yapmaya karar verdim,
şuanda google store da ücretli olarak sundum.

2 adet daha tema yapmayı düşünüyorum 1. ''Atatürk'' 2. ''Ubuntu'' tema

yanlız ubuntu temasında bana gerekli olan icon paketlerini paylaşırsanız sevinirim.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yourcompanyname.turkeygold
''Mustafa Kemal ATATÜRK''

furyzer0

Konunuza engel olmak istemem ama bildiğim kadarıyla bu forumda gnu/Linux ve ya ubuntu harici şeyler paylaşılması yasak.

Reverser

merhaba, görseller farklı bir barındırıcı servise taşındı.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

berkayaslan

Ellerine sağlık oldukça güzel görünüyor..
İf you wanna be the best, You must SMURF something. :)

turkerataturk

[mention=618291]@furyzer0[/mention]

Ubuntu teması da yapmayı planlıyorum kardeşim.

[mention=618331]@berkayaslan[/mention]

Teşekkürler kardeşim.

ata1

Reverser

Israrla imgur kullanma sebebin nedir ?  :)

XFCE ROCKS !

D@bbe

[mention=618405]@Reverser[/mention]
en kullanışlı foto/resim yükleme sitesi olduğundandır... Manjaro bile kullanıyor seçeneklerde oda var...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

turkerataturk

[mention=618405]@Reverser[/mention]

İmgur dan başka site kalmamıştı,, anlaşılan bunuda kapatmışlar DNS değiştirmeden görülmüyormuş yeni farkına vardım :)

[mention=618407]@D@bbe[/mention]

İyi site ama erişim yasaklı sanırım.

furyzer0

[mention=618378]@mustangank[/mention]
Benim açımdan değil hani site yönetimi bir şey demiyorsa benim söz hakkım yok zaten.

Reverser

hayır, ben konunun görünürlüğü için yorum yaptım servis güzel tabii ki ama göremeyen kişiler olacaktır. :)

XFCE ROCKS !

OnLive

Çok güzel olmuş, elinize sağlık. Resim meselesindeki tavsiyem fotoğrafları Blogger'dan ücretsiz bir blog açıp oraya yüklemeniz olacaktır. Hem çok pratik, hem de kalıcı. Imgur, Türkiye'den erişime engelli. Tinypic ve Hızlıresim.com gibileriyse belli bir süre sonra resimleri serverlarından siliyorlar. Benim en kullanışlı bulduğum servis Blogger'dır.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

BayboraKaan

[mention=618451]@mustangank[/mention] Samsung da isteriz tek model çalışma olmasın lütfen  8)

D@bbe

[mention=618451]@mustangank[/mention]

yasak kalkmış olmalı bende sorunsuz açılıyor... üyelik gerekmediğinden onu seçtim...  ;D

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

turkerataturk

[mention=618507]@OnLive[/mention]

Blogger var fakat nereye yüklenecek bulamadım :) aslında Gdrvie bu tür işleri yapsa iyi olur.

[mention=618509]@BayboraKaan[/mention]

kardeşim Samsung bildiğim kadarı ile launcher ile çalışıyor kendi temaları da kendi sitesinde yayınlıyor.
Yani Google Store da Launcher siz tema olmuyor. Tasarlanan tema Launcher üzerinden çalışıyor.

kutahyaspor

Alıntı yapılan: D@bbe - 19 Şubat 2017 - 14:25:25

yasak kalkmış olmalı bende sorunsuz açılıyor... üyelik gerekmediğinden onu seçtim...  ;D

Alıntı YapUlaşmaya çalıştığınız internet sitesi İstanbul 1. Sulh Ceza Mahkemesi'nın 03.04.2015 tarihli 2015/1644 D. İş ve / sayılı kararı ile erişime engellenmiştir

BayboraKaan

[mention=618584]@mustangank[/mention] Hangi launcher kullanmak gerekiyor bu tema için
çalışma çok güzel devamını bekliyorum

OnLive

Alıntı yapılan: mustangank - 19 Şubat 2017 - 20:47:27
[mention=618507]@OnLive[/mention]

Blogger var fakat nereye yüklenecek bulamadım :) aslında Gdrvie bu tür işleri yapsa iyi olur.

[mention=618509]@BayboraKaan[/mention]

kardeşim Samsung bildiğim kadarı ile launcher ile çalışıyor kendi temaları da kendi sitesinde yayınlıyor.
Yani Google Store da Launcher siz tema olmuyor. Tasarlanan tema Launcher üzerinden çalışıyor.

"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

OzHolistictu

Alıntı yapılan: furyzer0 - 16 Şubat 2017 - 21:02:14
Konunuza engel olmak istemem ama bildiğim kadarıyla bu forumda gnu/Linux ve ya ubuntu harici şeyler paylaşılması yasak.

Alt-forum başlığı zaten Ubuntu Harici Konular ki bence abartıya kaçmadığı sürece forumların ana konusu ile ilgili/bağlantılı içeriklere serbestlik tanınmaması absürd olurdu. Örneğin halihazırda Linux işletim sistemi kullanan birinin programlama, web tasarım veya webmastering gibi alanlarla ilgilenmesi çok da uzak ihtimaller değil. Bizim ajansta tüm bilgisayarlarda Ubuntu kurulu olduğu için de hepimizde bu forum sticky gibi daima açık sekmelerden biri karmaşık şeyler dışında herkes internetten tavsiye alıp kendi sorununu çözebilsin diye. Hazır buradaki genel kitleden zekasıyla sıyrılmış insanları da bulmuşken tıkandığımda, örneğin şu sayfa (Bağlantı kaldırılmıştır.) için kullanabileceğim içerik  önerebilir misiniz diye fikir alabileceğim bir platform olmasında bence sakınca yok. Aksi halde çoluk çocuk kaynayan forumlara, arama motoru çöplüklerine danışmak zorunda kalıyoruz...

turkerataturk

Bu arada Ubuntu teması da hazır.

[mention=618598]@BayboraKaan[/mention]

Bu malesef Launcher ile çalışmıyor kardşim Sadece Sony Android lerde çalışıyor.

[mention=618603]@OnLive[/mention]
Resim yüklemelerinini yaptım fakat link alamıyorum foruma koymak için.

OnLive

Alıntı yapılan: mustangank - 20 Şubat 2017 - 17:23:57
Bu arada Ubuntu teması da hazır.

[mention=618598]@BayboraKaan[/mention]

Bu malesef Launcher ile çalışmıyor kardşim Sadece Sony Android lerde çalışıyor.

[mention=618603]@OnLive[/mention]
Resim yüklemelerinini yaptım fakat link alamıyorum foruma koymak için.

Resimlere sağ tıklayıp "Bağlantı konumunu kopyala" diyeceksiniz: