Videoların fps sini nasıl öğrenebilirim?

Başlatan OKAN, 20 Aralık 2008 - 12:20:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

@Heisenberg, kurulum sorununu lütfen farklı ve daha uygun bir başlıkta dile getir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Heisenberg

eskiden niye ha bire konu açıyorsunuz diye kızardınız şimdi aramayı kullanıyoruz uygun konuyu bulup meseleyi dallandırıp budaklandırmadan aynı başlık altında veriyoruz şimdi yeni bir konu açın diyorsunuz ben sizin bürokrasinizi anlamadım gitti. Eğer atılmayacaksam eleştiri yaptım, atılacaksam sözümü geri alabilirim. (not:korkuyorum ben bu forumda)
ALLES WAR DIE SEKTE !

zeitgeist

Senin yerine açtım uygun başlıkta konuyu:

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=31725.new#new

Korkma forumdan yahu  :) Öyle aman aman bir bürokrasimiz yok. Sadece aramalarda kolayca bulunması, her bir bilginin, sorunun ayrıntılı bir şekilde kolayca görülebilmesi için tecrübelerimizle sabitlenmiş kurallarımız var.
Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

heartsmagic

Alıntı yapılan: Heisenberg - 26 Ocak 2012 - 01:46:15
eskiden niye ha bire konu açıyorsunuz diye kızardınız şimdi aramayı kullanıyoruz uygun konuyu bulup meseleyi dallandırıp budaklandırmadan aynı başlık altında veriyoruz şimdi yeni bir konu açın diyorsunuz ben sizin bürokrasinizi anlamadım gitti. Eğer atılmayacaksam eleştiri yaptım, atılacaksam sözümü geri alabilirim. (not:korkuyorum ben bu forumda)

Videoların FPS'sini öğrenmek ayrı bir konudur, bir uygulamayı kuramamak ayrı bir konudur. Eğer yeni başlık açman gereken yerde yeni başlık açmazsan, yeni başlık açmaman gereken yerde de yeni başlık açarsan seni uyarırız. Korkmanı gerektirecek bir durum yok, sadece biraz daha dikkat etmen gerekiyor.

Forumdan kolay kolay kimseyi atmayız, yeter ki forum düzenini korumak adına bizim kadar dikkatli olunsun.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.