Windows VDS'ye Bağlanmak

Başlatan metapak, 26 Mart 2017 - 20:02:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

metapak

Merhabalar,
10 yılı aşkın süredir Windows kullanıyordum, dün bana kısa süreli sinir kirizi geçirten bilgisayarım sayesinde daha önce indirdiğim ubuntu'yu windows'u silerek kurdum. Açıkçası gayet memnun oldum. Alışmakta zorluk çekmedim. Forum ve internette baya bi araştırma yaptım ama tam sonuca ulaşamadım arkadaşlar.
Websitem için download yaptığım bir windows 7 vds satın almıştım. Önceki işletim sisteminde uzak masaüstü ile kolayca bağlanıyordum. Şuan vds'ye nasıl bağlanacağım bilmiyorum. Rica etsem yardımcı olur musunuz?
Remmina'yi denedim ama bağlantı başarısız oluyor.

metapak

Çok sağolun hocam. Biraz önce bağlandım 1 dakika sonra bağlantım koptu. SOnra tekrar bağlandım yine koptu. Şuan sürekli hata veriyor bağlanmıyor neden acaba?

FireSwords

Nasıl bir hata bu? Ayrıca attığım sitedeki yorum bölümünden yardım isteyebilirsin, sitenin sahibi arkadaş yorumlara cevap vermeye çalışıyor.

metapak

Alıntı yapılan: FireSwords - 26 Mart 2017 - 23:05:46
Nasıl bir hata bu? Ayrıca attığım sitedeki yorum bölümünden yardım isteyebilirsin, sitenin sahibi arkadaş yorumlara cevap vermeye çalışıyor.

xx.x.xx.xxx RDP sunucusuna bağlanamıyor
diye bir hata alıyorum.

O konu altınada yazdım hocam

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 27 Mart 2017 - 16:12:02

Sorunum halen devam ediyor.