Belli Günlerde Ücretsiz Steam de Linux İçin Oyunlar + Ücretsiz Linux Oyunları

Başlatan şenol, 13 Ocak 2017 - 01:21:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

şenol

hayırlı geceller :) humbel store da 1 gün içersinde 12 - 13 ocak 2017 de bedava olan DİRT SHOWDOWN  oyunu var . humbel stora üye olun size oyunun keyini verecektir . o keyi  steam de dirt showdown a girin bedava oyununuz olsun . oyun pahalı normalde . oyun çok iyi yarış oyunu . aslında burada oyun sayfası filan olsa . ben hergün çıkan oyunları filan yazsam buraya fena olmaz :) bir faydamız olsun insanlara .* herkes okusun sonra silecem mesajı saygılar
cpu / amd ryzen 7 / 1700 / 3.90 ghz o.c
anakart / msi b 350 tomahawk . gpu / amd rx 580 8 gb  
24 gb / ddr 4 ram / 3066 mhz de çalışıyorlar
250 gb / samsung 850 evo ssd

OnLive

Sadece 1 gün mü oynayabileceğiz, yoksa oyun süresiz bizim mi olacak?
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

şenol

süresiz sizin olcak 5gb zaten oyun . zaten humbel store dan key alıyorsun sonra onu steamde ki dirt shodown oyununu aktive ediyorsun . bazı siteler arasıra böyle bedava oyun veriyor

1Rotten

Aldım oyunu eyvallah böyle bigilendirmeler iyi oluyor devamını bekleriz

OnLive

Alıntı yapılan: şenol - 13 Ocak 2017 - 04:39:33
süresiz sizin olcak 5gb zaten oyun . zaten humbel store dan key alıyorsun sonra onu steamde ki dirt shodown oyununu aktive ediyorsun . bazı siteler arasıra böyle bedava oyun veriyor

Linux destekli oyunmuş. Teşekkürler.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

şenol

rica ederim . o zaman iyi bedava linux oyunlarından örnek vereyim . 1= war thunder 2 = robocraft 3 = star conflict 4 = star break .......... hepsi çok iyi optimize olmuş oyunlar linuxda . WAR THUNDER I direk kurun zaten .

1Rotten

team fortress 2 de güzel steam da var free to play

D@bbe

aldımda openGl 1.4 yok diye açılmadı... LinuXMint 18.0 xfce... 

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

BayboraKaan

[mention=615267]@şenol[/mention]
Bir bölüm açmaya gerek yok sen paylaşmak istedikten sonra bu bölüden de yapabilirsin

iletileri silmene de gerek yok ücretsiz olduğu zamanları gün/ay/yıl olarak sınırlarsan sıkıntı olmaz

şenol

teşekkür ederim bayborakaan . dabbe . işlemci ve ekran kartı ne arkadaşım . kapalı kaynak nvidia sürücüsünü kullanıyorsun dimi arkadaşım . open gl 1.4 mü kalmış benim 4.5 . vallahi bilmiyorum arkadaşım ekran kartı sürücüsüyle alakalı bir sorun var büyük ihtimal . bilgi sahibi insanlar muhakkak çıkacaktır . bende araştırıyım o open gl 1.4 neymiş diye bakalım . öbür oyunları bir indir istersen steamden herhangi bir oyun oynayabiliyormusun

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 13 Ocak 2017 - 23:06:59

haa o glx versionuy muş 1.4 . senin open gl 4.4 olması lazım büyük ihtimal . neyse affedersin sorun sürücüde arkadaşım . keşke ubuntu 16.04 kursan daha iyi olur . dün ubuntu 16.04 de nvidia güncelemesi geldi x server a bayağı iyi oldu ubuntu tarafında sürücü . linux ta yazılım donanım nasıldır pek bilmiyorum . sadece oyunlarla alakam var . mint e sürücü filan nasıl düzeltilir diye yardım etcek arkadaşlar çıkacaktır

şenol

CAYNE adlı oyun eklenmiştir steam e bedava adventure oyunudur  güzele benziyor .

D@bbe

[mention=615330]@şenol[/mention]
T2330 işlemci ve GMAX3100 gpu resmen fiyasko... INTEL pişmanlıktır demenin notebook versiyonu...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

OnLive

Bir tavsiyede benden olsun. GNU/Linux versiyonu henüz çıkmadı ama Evolve Stage 2 var. Eskiden ücretliydi ama şimdi uzun zamandır ücretsiz. Tekrar ücretli olur mu bilmiyorum. Left 4 Dead ve Killing Floor tarzı co-op oyunları sevenler beğenebilir. Windows'lu bir PC'niz yoksa bile oyun kütüphanenize ekleyin bence bulunsun bir kenarda.