Piyasada Ubuntu Tablet var mı?

Başlatan OnLive, 08 Ocak 2017 - 21:36:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

OnLive

Merhabalar. Türkiye'de alabileceğim Ubuntu Tablet var mı acaba piyasada? Teşekkürler.
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

ahmet_matematikci

Bırak  ubuntuyu toshiba dışında windowslu tabletli bile yok  :) :)
Rom falan mı ne atıyorlar telefon gibi.
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

mozhan

Benim de bildigim yok malesef fakat Arch manjaro gibi dagitimlarin kurulum videolarini izlemistim bi ara. Nexsus telefonlara Ubuntu touch da kurulabiliyor diye biliyorum
When we ride on our enemies..

https://github.com/mustafaozhan

meda

Ne telefonu ne de tableti mevcut değil. Windows 10 ile gelen tabletlerin birçoğuna kurulabilir ama bazı şeyler ters gidip edinilen bilgiden daha fazlasıda gerekebilir. Kısacası çok uğraşırsın bunun suçlusu donanım üreticileri.

En iyisi yurtdışı sitelerine bakman.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

OnLive

Piyasada Windows tablet çok var. Bunlara Ubuntu kurmak mümkün mü bilmiyorum. Yurtdışından alışveriş konusu (özellikle bu dönemde) çok zorlaştı. Önce 150 € olan gümrük limitini 75 € yaptılar. Üstüne PayPal'ı kapattılar. eBay başta olmak üzere PayPal ile ödeme kabul eden pek çok siteden alışveriş imkanıda kapanmış oldu. Şimdi de 75 € olan limiti 30 €'ya düşürdüler. Şaka gibi.

Düşündüğüm cihaz ise bu:

"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms