2017 Masaüstü Ekran Görüntüleri Başlığı

Başlatan neynefes, 01 Ocak 2017 - 03:10:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata1

FireSwords

[mention=624421]@eronis[/mention] Benzeme çabası demeyelim, ilham diyelim.

lrnyrd

[mention=624422]@ata1[/mention]
Linux maceramın en başından beri birsürü dağıtım denedim. Ancak uzun süreli olarak hep xubuntuda kaldım ki bu dağıtımı çok seviyorum daha doğrusu xfce'yi çok seviyorum. Ama insan bir süre sonra başka dagıtım denemek istiyor. Size özenerek arch'a yöneldim.

Manjaro ile başlıyayım dedim kurulumu gerçekleştirdim yeniden başlatmamda bilgisayar harddiski görmedi baya uğraştım ama olmadı. Sanırım bir süre sonra insan bağlı kaldığı dağıtımdan kopamıyor :)
Sometimes even good memories can kill you!

Bipolar_Disorder

Linux'te bir standart yok, topluluk cok dağınık, herkez kendisi birşey yapma çabasında.

sezmen

Linux merakla başlar, bağımlılık yapar. Linux gönül işidir.

https://500px.com/sezginmendil

ata1

[mention=624427]@lrnyrd[/mention] o satıra  /dev/sdaX yazsaydın açılırdı.  :))

WaylandIZMIR

OpenSUSE Tumbleweed (Guncel)

Papirus Icon theme
Vmware 8.5 uzerinde

Devrimin amacını kavramış olanlar, sürekli olarak onu koruma gücüne sahip olacaklardır.
Mustafa Kemal Atatürk

lrnyrd

[mention=624453]@ata1[/mention]
Neyse artık bir dahaki sıkılmama  :))
Sometimes even good memories can kill you!

Barlow

Arch Linux + XFCE

Üzerinde biraz daha çalışsam, istediğim düzene getirebilirim herhalde..
Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-

eronis

The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds

laz61

Her sözü gerek yok laf ile beyana, bir bakış bin laf eder bakışdan anlayana..
AMD Ryzen 1600 12CUPs - Asus Dual RX 580 - AB350M Gaming 3 - 1TB WD Blue - 2TB Toshiba P300 - Samsung 850 EVO 120GB - Corsair 8GB 2400MHZ LPX RAM - Thermaltake Core V21 - Hi-Power 500W 80+ PSU

ata1

[mention=624619]@laz61[/mention] Conky'i Transparan yapsan da kocaman bir karaltı orta yerde olmasa gayet hoş olmuş.

laz61

[mention=624620]@ata1[/mention] Dediğiniz gibi yaptım ve sağ alt bölüme aldım. Daha şık durdu evet. Teşekkür ederim :)
Her sözü gerek yok laf ile beyana, bir bakış bin laf eder bakışdan anlayana..
AMD Ryzen 1600 12CUPs - Asus Dual RX 580 - AB350M Gaming 3 - 1TB WD Blue - 2TB Toshiba P300 - Samsung 850 EVO 120GB - Corsair 8GB 2400MHZ LPX RAM - Thermaltake Core V21 - Hi-Power 500W 80+ PSU

ata1

Bipolar_Disorder

Masüstümde öyle pek bir değişiklik yok ama, maksat konu yeşillensin biraz  :D

Barlow

Eğer sen, başkalarından kendine saygı beklersen bu onlar için büyük bir şeydir. Sadece kendine saygı duyabilirsen diğerleri de sana saygı duymaya mecbur kalır.

-Dostoyevski-

semm

[mention=624701]@Barlow[/mention]

winarch linux olmus bu :D

Barlow

Alıntı yapılan: semm - 03 Mayıs 2017 - 23:50:14
[mention=624701]@Barlow[/mention]

winarch linux olmus bu :D

Ubuarch yapmaya çalıştım olmayınca winarch'a benzedi :) XFCE kolay şekillenebildiği için seviyorum ama windows'a çok benzedi bu sefer.. Darısı ubuntuya benzetmekte..

-Dostoyevski-

md_92

Sakın boş sözler konuşma. Boş sözler içindeki ayıpları açığa çıkarır ve yatan düşmanını uyandırır. Hz. Ali

ikia

http://www.ogretmeniim.com/
Öğretmeniim!Canım Benim

UNC

Foruma pek giremiyorum uzun zamandır. Girmişken SS atmadan çıkmak olmaz :))

ubuntu gnome
tema:ARC
ikonlar ESC, üşenmezsem deviantart'a yüklicem yakında

icon SS

Bipolar_Disorder

semm

Bipolar_Disorder

[mention=625079]@semm[/mention]

MacOS sandım bi an :D

semm

[mention=625133]@Bipolar_Disorder[/mention]
aynn süper yapmıslar ama kullanamadım xfce döndüm hemen :D xfce den baskasını kullanamam artık ya