IDMan, İnternet download manager ilişkilendirmesi nasıl yapılır?

Başlatan ogunozturk, 23 Aralık 2016 - 10:55:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ogunozturk

Video indirme konusunda bence çok başarılı bir program olan İDM benzeri program bulamadım. Ben de wine üzerine idm çalıştırmayı başardım ancak chromium ve firefox ile ilişkilendiremedim bir türlü. Bunun bir yolunu bilen var mı? windows ta program files tan idm nin kurulu olduğu olduğu yerdeki crx uzantılı dosyasını chrome üzerine taşıyınca oluyordu ama burada programın kurulu olduğu yeri bile bulamadım.

illedelinux

Wine'ye ait her şey Home dizinine kurulur. Home dizinindeyken "Gizlileri göster" dediğinde hepsini görürsün.
Ayrıca Firefox için "Downthemall" eklentisi aynı işi görüyor...
GNU/Linux kullanmıyorum, onu yaşıyorum...

ogunozturk

Alıntı yapılan: illedelinux - 23 Aralık 2016 - 12:09:10
Wine'ye ait her şey Home dizinine kurulur. Home dizinindeyken "Gizlileri göster" dediğinde hepsini görürsün.
Ayrıca Firefox için "Downthemall" eklentisi aynı işi görüyor...
Eyvallah başkan. İlişkilendirme dosyasını buldum teşekkür ederim. Ancak yine olmadı IDM. Dediğin programı denedim ancak pek verim alamadım, çok kullanışlı gelmedi bana. Ben de xtreme download manager XDM  diye bir şey buldum. Onu denedim, gayet güzel geldi. Teşekkürler

ata1

Xtreme download manager http://sourceforge.net/projects/xdman/

linux da kullanılabilir diye düşünüyorum. İş görecektir bence  ayrıca  Firefox'un DownThemAll eklentisi var.
sizin depolarda olacak başka bir uygulamada  flareget uygulama merkezinizde olmalı diye hatirladim