ubuntu 14.04 ten 16.04 e güncellemede sorun çıktı

Başlatan Omer/Mustafa, 17 Aralık 2016 - 20:12:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Omer/Mustafa

Selamun aleykum beyler. ubuntu 14.04 ten pc yi 16.04 e güncellerken bir takım sorunlar *çıktı neyse yükleme bitti pc yeniden başlattıgımda ekran mor oldu kaldı öyle açılmıyor ve caps lock tusuda yanıp sonuyor . nasıl düzelir sızce?

ata1

forum kurallarını okumanı tavsıye edicem acıl lutfen gibi kelimeler başlıklarda kullanmıyoruz. Bizler özel hayatı olan ve çalışan insanlarız bilen ve zamanı olan herkes bu forumda yardımcı olmaya çalışır.

Omer/Mustafa

kardeşim cozum lazım bana yardımcı olmak ıstıyorsan bu konuda ol

ata1

kardeşim derken ben senin kardeşin değilim yaşını bilmıyorum ben 53 yaşındayım formun bazı kuralları var sana okumanı söyledim ukala cevaplara gerek yok formda uyması gereken kurallar var.

Omer/Mustafa

ileti yazmak için yazma lütfen. madem çok biliyorsun konu başlıgıyla alakalı birşeyler söylemeni rica ediyorum

ata1

benim ileti kasma gibi bir derdim yok  sadece kurallara uymanı istiyorum ben gelenebilecek en son noktadayım profilimde görebilirsin.

Omer/Mustafa

madem son noktadasın sorunun çözümünde senin için çok basit olması lazım. sorunun cevabını hala bekliyorum

ata1

sana cevap vermek istemiyorum konuşma tarzın sebebi ile saadece kurallarımız uymanı istiyorum. Evet bence basit

Omer/Mustafa

bilmiyorsan bilmiyorum de  kardesim yaşım 53 diyorsun konusmandan lıse talebesi oldugun anlasılıyor

ata1

bak ssana yardım etmek istemiyorum hepsi bu biliyorum ama söylemeyeceğim önce insanlara hitap etmesini öğren hem kel hem fodul olmamalısın.
yardıma ihtiyacın var bizi azarlayarak yada farklı laflarla bizden yardım alamazsın. Önce bunu bir anla

Omer/Mustafa

benim kimseyi azarladıgım yok en iyisi hiç olmamıs gibi sen görmezden gel bu konuyu sitenin kurallarını söyledigin için tesekkür ederim ayrıca

ata1

ctrl+alt+f2 yada f3-4-5-6 ile tty ekranına düşüyor isen şu komutun sonucunu  paylaşırmısın
sudo update-manager -d
çıktı verebilirsen resim yada kod etiketi ile bir görelim hataları
sudo apt-get update && sudo apt-get dist-upgrade

freeman

Şu çok bilmiş üyeleri engellemeye başlayın artık ya. Nedir bu? Her gelen üye kaliteyi daha da aşağıya çekiyor.

Bi de akıllarınca başka üyelere ayar vermeye çalışıyorlar.

Forum kurallarını çiğne bir de üste çık !!!1

Acil ne sıkıntın olabilir ? Nükleer reaktör mü patlayacak 10 dakka içinde ???

@ heartsmagic duy sesimi
@heartsmagic @heartsmagic @heartsmagic @heartsmagic
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

ata1

buna gerek yok arkadaşım kendisi gereken şekilde olanlardan dolayı zaten gerekli kelimeleri sarf etti konuyu uzatmaya gerekte yok bizlerde onlara yol gösterip kendilerini formda  etkin üyeler yapmalıyız. konu için çözüm denyelim bu konuyu da kapatalım uzamasın bence  gerekli uyarıyı yaptık oda anladığını ifade etti konu kapanmıştır.

plazma