[Çözüldü] Şu simge nedir Ne işe yarar ?

Başlatan harun252525, 15 Aralık 2016 - 23:05:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

harun252525

okadar fedora kullanmama rağmen hep üşendim böyle bir konu açmaya ama şimdi bi açayım dedim sizde aşağıdaki resimde yuvarlak içine aldığım icon neişe yarar ismi nedir bilen varmı ?

http://i.hizliresim.com/ZMdB1V.png
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

matrax_41

Yenile simgesi bu ama tam olarak nerede bu kontroller ?

harun252525

[mention=613092]@matrax_41[/mention]

hocam hani sistemin sesini artırma, parlaklığını artırma vs vs yeri varya orada. bu arada dediğinizden birşey anlamadım yenile simgesi ne yapyıor neden yeniler vs biraz ayrıntılı anlatırsanız sevinirim mesela ne yaptığına dair bir örnek verebilirsiniz :D

bu arada duygulandım bu forumda fedora kullanan tek benim sanıyordum :D
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

matrax_41

Normalde sendeki iki kontrol butonu (Yenile ve durdur) yok. Kurduğun bir eklenti sağlamış olmalı. Tahminim müzik ve video oynatıcı kontrolüdür.

harun252525

[mention=613099]@matrax_41[/mention]

hocam konu dışı olacak ama sizin pc nizde kaç ekran akrtı var ? bende intel ve nvidia
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

matrax_41

Ben masaüstü pc kullanıyorum tek ekran kartı var.

freeman

Ne olabilir? Müzik/video uygulamasında ise bu simge medyayı yeinden oynatıyordur. 
Yani bunu mu soruyorsunuz ya da o program çalışırken o düğmeye basıp ne yaptığını göremiyor musunuz?
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

harun252525

[mention=613105]@freeman[/mention]

ya gerçekten çok komiğime gitti :D kimse yalnış anlamasın gerçekten koskoca forumda şu simgeyi bilen yokmu :D fsadfasd ne simgeymiş arkadaş.

o simgeye tıklayınca farklı bir şekli oluyor o resmide atayım belki anlaşılır.

http://i.hizliresim.com/adEVNd.png
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

harun252525

Kod Yazmak Bir Şiirdir.

Reverser

o simge tabletler için olabilir mi ? İphone'da ki ekranı kilitleme özelliği gibi ? (telefonu yatay tutarken ekranın dikey kalmasını sağlayan özellik)

XFCE ROCKS !