A4 Tech Bloody Mouse Yazılımını Wine İle Yüklemek Mümkün Mü?

Başlatan erenemir, 01 Aralık 2016 - 17:26:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erenemir

Konu başlığında aslında soruyu direk olarak belirttim. Mouse için makro dpi vs. ayarlarını yaptığım bu programın wine ile yükleme işlemini başaramadım. setup.exe dosyası çalıştırıldığında bazı dosyaları winzip gibi bir programla içerisinden çıkarıyor ancak program orada kalıyor yükleme yapmıyor. Dosyaları nereye çıkardığı hakkında da bilgi sahibi değilim malesef. Önerilerinizi bekliyorum.

plazma

Fare içine kaydetme özelliği varsa makroyu windows yoksa sistemde ikinci işletim sistemi olarak sanal makina ile windows kurup orada ayarları yapıp fareye yükleyin en sağlıklısı bu olacaktır.

erenemir

Şuanda dediğiniz şekilde kullanıyorum. Ayarlamalar için tekrar Windowsa geçip Ubuntuya dönmek veya sanal makineye ihtiyaç duymadan işlemlerimi halletmek maksadıyla bu soruyu sormuştum.

şenol

malesef arkadaşım bende de bloody tl 8 ve a4 tech f7 mouse var ve wine de yükledim cd sini ,  cd yükleniyor yazılım kuruluyor , yazılımın ana penceresi açılıyor , yanlız fare bulunamadı lüfen fareyi bağlayın diyor , yani çalıştıramadım ben

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 02 Aralık 2016 - 23:35:28

büyük ihtimal wine de usb ler çalışmadığından oluşuyor o sorun

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 02 Aralık 2016 - 23:46:45

dediğin gibi en güzeli windows yükleyip yazılımını açıp fareyi varsayılan ayarlarına getirmek , yanlız dikkat et fareyi 250 veya 500 ms da bırakma ! 1000 ms GETİR !!! ve öyle kaydet fareyi windows da , yazılımda en az 5 tane profili olacak farenin !!! hepsini 1000 ms yap öyle kaydet ve çık , sonra linux yükle 
cpu / amd ryzen 7 / 1700 / 3.90 ghz o.c
anakart / msi b 350 tomahawk . gpu / amd rx 580 8 gb  
24 gb / ddr 4 ram / 3066 mhz de çalışıyorlar
250 gb / samsung 850 evo ssd

erenemir

[mention=612111]@şenol[/mention]

Artık yapacak bir şey kalmadı demektir. Ya sanal makine ya da A4Tech in linux yazılımı çıkarmasını bekleyeceğiz  :)