ubuntu kahve fincanlarımız

Başlatan zindanbekcisi, 29 Kasım 2016 - 01:37:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zindanbekcisi

Arkadaşlar hazırlayıp hediye ettiler. bende payşayım dedim

özür dilerim arkadaşlar telefondan yükleme yapınca düzenleyememişim en azından link vereyim merak edenler baksın

https://drive.google.com/file/d/0B7ozqj16Lc4wVHZiMklZdEo1X1U/view?usp=sharing

zafer06

Fincanın resmi görünmüyor ama sanırım kahve kupası. Bunların Linux Mint için olanı varsa bende almak isterim.

OnLive

"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms

siberoloji

:)
Güzelmiş.
Bir de görebilseydik.

meda

"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

D@bbe

Alıntı yapılan: zindanbekcisi - 29 Kasım 2016 - 01:37:13
Arkadaşlar hazırlayıp hediye ettiler. bende payşayım dedim

bir foto yok... pintereste yükleyin...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

plazma

[mention=611829]@zindanbekcisi[/mention] dosyaya erişim vermemişsiniz ondan göremiyor kimse
Alıntı Yap
403. That's an error.

Your client does not have permission to get URL /E_ab903khA-t73DW7l4YAm6jhhpgQVRgg98FZfnWuiFZcjQXBZ4z3-DAz2C8dB7B6kJ3HedhwZ4SNlI=w1366-h608-rw from this server. (Client IP address: )

Forbidden That's all we know.

D@bbe

Alıntı yapılan: plazma - 30 Kasım 2016 - 02:51:14
[mention=611829]@zindanbekcisi[/mention] dosyaya erişim vermemişsiniz ondan göremiyor kimse
Alıntı Yap
403. That's an error.

Your client does not have permission to get URL /E_ab903khA-t73DW7l4YAm6jhhpgQVRgg98FZfnWuiFZcjQXBZ4z3-DAz2C8dB7B6kJ3HedhwZ4SNlI=w1366-h608-rw from this server. (Client IP address: )

Forbidden That's all we know.

istesek kaça malolur? merak ettim...  gözükürse...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

illedelinux

GNU/Linux kullanmıyorum, onu yaşıyorum...

OnLive

Sade bir Ubuntu logosu daha çok yakışırdı. Bir bardağa bardak resmi üzerine Ubuntu logosu koymak biraz değişik olmuş. Ayrıca Terminal'in varsayılan yazı rengi kırmızı değil...
"People said I should accept the world. Bullshit! I don't accept the world." ― rms