18. Dergi Yayına Hazır!

Başlatan Bedreddin, 15 Aralık 2008 - 16:42:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kernel

çok duygulandım şimdi ya,nice sayılarda görüşmek temennisiyle. :'(  :D
Dünyada herkese yeticek kadar kaynak var. Ama açgözlüleri doyurucak kadar kaynak yok..

Xenophobia

Gerçekten güzel bir duygu, umarım her zaman devam eder bu tür kaynaklar.

heartsmagic

Elinize sağlık arkadaşlar. Oradaki "Turkish" ibaresini görmek cidden gurur veriyor bizlere.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ardes

hasanyılmaz

Çok güzel bir haber daha. Klavyenize sağlık. Türkçeyi üç sayıdan biri olarak görmek gerçekten çok güzel.

Xenophobia

İçerik de hakikaten doyurucu. Ben bir göz gezdirdim de, gerçekten güzel bir dergi. Hay ben bunu çevirenlerin alnından öpeyim. :)

Gimp Uzmanı

Tek kelime ile harika. Elleriniz dert görmesin. Hemen indiriyorum.

Bedreddin

Teşekkürler herkese. Ve emeği geçen tüm takım arkadaşlarıma da tekrar tebrikler :) Gerçekten güzel durmuş orada bir de "Turkish" görmek.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

Çağlar

Şu anda Sudo olarak iki rakibimiz var biri FCM çeviri tayfası biri THY :P :D Tebrikler arkadaşlar harikasınız.
We got a badass over here!

Sypro

Tüm ekibe bir teşekkür de benden geliyor:) Cidden, göreceğim herhangi 7 harf (Turkish) beni daha fazla mutlu edemezdi bugün. Ellere sağlık..

@sudo ekibi,
Dikkat edin, sıkı bi rakibiniz oldu:P

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

Gimp Uzmanı

Alıntı yapılan: Sypro - 17 Aralık 2008 - 16:30:35
Tüm ekibe bir teşekkür de benden geliyor:) Cidden, göreceğim herhangi 7 harf (Turkish) beni daha fazla mutlu edemezdi bugün. Ellere sağlık..

@sudo ekibi,
Dikkat edin, sıkı bi rakibiniz oldu:P

Biz şimdi 2-1 öndeyiz. Bakalım bizi geçeceklermi.