Meizu Pro 5 Ubuntu

Başlatan Edward, 19 Kasım 2016 - 14:48:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Edward

Ubuntu'nun kendi sitesinde yer alan telefonlardan Meizu Pro 5 almak istiyorum. Türkiye'de e-ticaret siteleri dahil satan bir yer var mı? Yurtdışından mı sipariş etmem gerek?

meda

istanbul'daysan Doğubank gibi yerlere bak. Öteki türlü telefon parçalarını getirmek dahi yasak.

Nexus 5 alıp kendinde yüklersin ama önyüklü gelen sistem her zaman daha iyidir.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

furyzer0

İnternette videolarına baktın mı? En son tanıtım videolarında normal kaydırma işlemi bile symbian zamanlarındaki n8 kadar iyi bile değildi. Gerisini sen düşün. Durumu biliyorsan tabi ki alıp almaman beni ilgilendirmez sadece bilgilendirme amaçlı yazdım.

Edward

[mention=611032]@meda[/mention] Hayır değilim. Yurtdışından alınacak sanırım..
[mention=611115]@furyzer0[/mention] Evet izledim.

meda

Root, Rom işleri ile uğraşacaksan Meizu alma başına bela olur.  :) İşlemcisi Samsung üretimi bir üstü Pro 6 Türkiye'de satılan da ise MTK işlemci. Üzülürsün parana yazık olur.

Yurtdışından gelecekse Google Nexus 5X, 6, 5P serisinden olmadı Google Piksel'den al.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

Edward

Alıntı yapılan: meda - 21 Kasım 2016 - 01:13:03
Root, Rom işleri ile uğraşacaksan Meizu alma başına bela olur.  :) İşlemcisi Samsung üretimi bir üstü Pro 6 Türkiye'de satılan da ise MTK işlemci. Üzülürsün parana yazık olur.

Yurtdışından gelecekse Google Nexus 5X, 6, 5P serisinden olmadı Google Piksel'den al.

Hocam dediğiniz telefonları alsam bile pek sistem değiştirmekten anlamam. Hazır ubuntu gelsin diye istiyorum. Yoksa niye yurtdışı falan uğraşayım..

Yah

Alıntı yapılan: Edward - 21 Kasım 2016 - 14:29:58
Alıntı yapılan: meda - 21 Kasım 2016 - 01:13:03

Hocam dediğiniz telefonları alsam bile pek sistem değiştirmekten anlamam. Hazır ubuntu gelsin diye istiyorum. Yoksa niye yurtdışı falan uğraşayım..

[mention=612120]@Edward[/mention]

Bildiğim kadarıyla Ubuntu edition telefonların stokları tükendi. Bulabilirseniz tek şansınız yurt dışından fiziki olarak satın alıp getirmek/getirtmek. Bende Ubuntu'nun tableti mevcut. Deneyimlerimden hareketle söyleyebileceğim işletim sisteminin en büyük eksiği uygulama. Facebook, Whatsapp (sadece web.whatsapp var), Twitter, Instagram gibi uygulamaların resmi sürümleri mevcut değil. Bunun dışında bugları kenara koyarsak işletim sisteminin Android'e göre daha seri olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca açık uygulamaları görüntüleyebilmek için sağdan ekranı kaydırmada hoş olmuş. Umarım açık kaynak felsefe mobil pazarda kendine yer edinir.