Sunucu Xenforo kurulumu

Başlatan snorlax, 12 Kasım 2016 - 15:42:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

snorlax

Sunucu satın aldım . ama birtürlü xenforo sistemini kuramadım .

normal index.html uzantılarını gösteriyor .

ama script yüklediğim zaman ; "internel server error" hatası alıyorum.

Hani diyorum ki bana xenforo forum sistemini kurucak kişi kesin cennetlik . 1 haftadır kafayı sıyırıcam.

saygılarımla ...
ŞɑƑɑƘ ƝЄ ƘɑƊɑƦ ȤЄƝƓƖƝ ƠԼƲƦƧɑ ƠԼƧƲƝ, ƁƖƦ ƓƲ̈Ɲ ƑɑƘƖƦԼЄşMЄƳЄ MɑӇƘƲMƊƲƦ.

siberoloji

https://xenforo.com/xenforo-requirements-test.zip
Eğer yapmadıysanız, bu adresten, sunucunuzun gerekliliklerini test eden scripti indirip test yapabilirsiniz öncelikle.

snorlax

Sunucuya XenForo tabanı için dosyalarımızı yüklüyoruz ancak bir şekilde script çalışmıyor. Sunucuya mesaj attığımızda ise saçma mesajlar ile bize dönüyorlar ve dahası da para iadesi yapmayacaklarını söylüyorlar.

Şuan sunucya index.php ve index.html ile ilgili basit dosyalar attık ve bunlardan php olanı çalışmıyor hiçbir şekilde hata veriyor.
ŞɑƑɑƘ ƝЄ ƘɑƊɑƦ ȤЄƝƓƖƝ ƠԼƲƦƧɑ ƠԼƧƲƝ, ƁƖƦ ƓƲ̈Ɲ ƑɑƘƖƦԼЄşMЄƳЄ MɑӇƘƲMƊƲƦ.

ata1

Başlığınızı  sorununuzu anlatan şekilde değişirseniz daha fazla yardım alabilirsiniz. Ayrıca forum kurallarımıza bir göz atmanızı öneririm.

ekremsenturk

siberoloji

[mention=610424]@snorlax[/mention]
Sunucu özelliklerinizi, döndükleri cevapları vb. detayları bilmeden kimse bir sonuca ulaşamaz ki.

Reverser

merhaba, başlığı düzelttim.

XFCE ROCKS !