Twitchte Video izleyemiyorum(OPERA)

Başlatan dolor, 10 Kasım 2016 - 23:43:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dolor

No supported video backend available; Flash is not installed  böyle * bir şey yazıyor  forumdaki tüm flash player kurma konularını denedim ama bana mısın demedi... Yardımcı olursanız çok sevinirim.

dpkg -l | grep opera
ii  eject                                        2.1.5+deb1+cvs20081104-13.1                amd64        ejects CDs and operates CD-Changers under Linux
ii  libboost-filesystem1.58.0:amd64              1.58.0+dfsg-5ubuntu3.1                     amd64        filesystem operations (portable paths, iteration over directories, etc) in C++
ii  libcrypt-passwdmd5-perl                      1.3-10                                     all          interoperable MD5-based crypt() for perl
ii  opera-stable                                 41.0.2353.56                               amd64        Fast and secure web browser

bugra9

Yazılım ve güncelleştirmelerden "Canonical Ortakları" kutucuğunu işaretleyip çık. Daha sonra

sudo apt update
sudo apt install adobe-flashplugin

komutuyla yükleyebilirsin. Tarayıcıyı kapatıp yeniden açtıktan sonra çalışmazsa,
dpkg -l | grep flash
çıktısını aktarırsın.

dolor

Alıntı yapılan: bugra9 - 11 Kasım 2016 - 00:01:30
Yazılım ve güncelleştirmelerden "Canonical Ortakları" kutucuğunu işaretleyip çık. Daha sonra

sudo apt update
sudo apt install adobe-flashplugin

komutuyla yükleyebilirsin. Tarayıcıyı kapatıp yeniden açtıktan sonra çalışmazsa,
dpkg -l | grep flash
çıktısını aktarırsın.

dpkg -l | grep flash
ii  adobe-flashplugin                            1:20161108.1-0ubuntu0.16.04.1              amd64        Adobe Flash Player plugin
ii  pepperflashplugin-nonfree                    1.8.2ubuntu1                               amd64        Pepper Flash Player - browser plugin