TELEKOM dinamik ip engeli

Başlatan novek, 10 Kasım 2016 - 17:36:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

novek

AZ ONCE BTK YA ŞİKAYETTE BULUNDUM SİDE BENZER ŞİKAYETTE BULUNUN ARKADAŞLAR.

D@bbe

[mention=610811]@novek[/mention]
CGN IPv4 yetmediğinden çıkmıştı... avanta için kullanmaya başlamışlar... statik IP satmak için kullanıyorlar...  ;)

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

bugra9

Görünüşe göre konu açıklığa kavuştu ve şu durumda yapacak pek bir şey bulunmuyor. Bir de konu linux ile ilgili olmaktan oldukça uzaklaştı. @novek eğer senin için uygunsa konuyu çözüldü etiketi koymadan kilitleyelim, zaten çözülen bir şey olmadı.

İlave olarak sizde de bu durum mevcutsa mutlaka BTK'ya şikayette bulunun, bu şekilde interneti eksik vermeye hakları yok.

D@bbe

[mention=610835]@bugra9[/mention]
+
SOL'da CGN uygulanmayan çok sayıda abone var hiç uygulanmadı... ama dns filitresi uygulamaya başlamış... sadece belli bilinmeyen dnsler sorunsuz çalışıyor vpn engelleten btk ile dnscrypt bile işe yaramaz gözüküyor... ve LinuXMint depounda var...  ;D

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

confickerbelasi

Alıntı yapılan: D@bbe - 18 Kasım 2016 - 15:03:56
[mention=610835]@bugra9[/mention]
+
SOL'da CGN uygulanmayan çok sayıda abone var hiç uygulanmadı... ama dns filitresi uygulamaya başlamış... sadece belli bilinmeyen dnsler sorunsuz çalışıyor vpn engelleten btk ile dnscrypt bile işe yaramaz gözüküyor... ve LinuXMint depounda var...  ;D
o ne ki? LinuXMint depounda var DNSCrypt ne?

D@bbe

dnscrypt-proxy ara... kur ve forumdaki konudan başlatma komutunu kulln...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

confickerbelasi

Alıntı yapılan: D@bbe - 19 Kasım 2016 - 14:09:10
dnscrypt-proxy ara... kur ve forumdaki konudan başlatma komutunu kulln...
link ver reklam gibi yazıp kaçma.

novek

Alıntı yapılan: bugra9 - 17 Kasım 2016 - 00:35:33
Cgn diye arama yapınca çoğu kişinin müşteri hizmetlerini arayarak bu cgn ip havuzundan çıkabildiği görünüyor. Bir şansını dene istersen, statik ip diye diretirlerse güvenli olmadığı için onu istemiyorum dersin.
Malasef turknetteki teki elemanlar hiç bir şekilde yardımcı olmadılar statik ip de ısrar ettiler.
bu yuzden firmamı değiştirebilirim.

if

Konunun Ubuntu ile alâkası olmadığı için konuyu kilitliyorum.