Uygulamanın Ekranı Gelmiyor, Ubuntu 16.04 LTS

Başlatan cuberman, 06 Kasım 2016 - 13:54:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cuberman

Merhaba,

Ubuntu 16.04 LTS sürümüne qbittorrenti yükledim. bir gün kullandım. Bugün ise uygulamayı açtığımda açılmış gözüküyor ama uygulama ekranı gelmiyor.

Fotoğrafta videolar uygulamasının simgesinin yanındaki ok işareti olunca açılıyor fakat qbittorrentin simgesindeki ok işareti olunca ekran gelmiyor, ne yapmalıyım?

[eklenti yönetici tarafından silindi]

if

@cuberman, kurulumdan sonra uygulamanın ayarlarında bir değişiklik yaptınız mı? Başlatıcıdaki simgesine tıklayınca uygulamanın penceresi gelmiyor fakat uygulamayı başka bir yolla başlatınca pencere geliyor mu? ALT+TAB yapınca görünüyor mu?

cuberman

[mention=609896]@if[/mention] Uygulamayı nereden başlatırsam başlatayım değişmiyor, alt+tab yapınca da uygulamayaı seçince masaüstüne dönüyor ve biraz donuypr bilgisayar.

if

killall qbittorrent
qbittorrent
olarak çalıştırın ve uçbirimde çıkan sonuçları buraya geçin size zahmet.

cuberman

[mention=609900]@if[/mention] Komutu veriyorum ama sadece uygulamayı açıyor, ekran gelmiyor herhangi bir çıktı da vermiyor konsol.

if

@cuberman, sistem çekmecesine küçült ve sistem çekmesine küçültülmüş olarak başla seçenekleri seçili miydi?

sudo find /tmp -name "*qt*"

cuberman

[mention=609924]@if[/mention]Öyle bir ayar/seçenek görmediğime eminim. Verdiğiniz kodlarda da şu sonuçları alıyorum:
/tmp/qtsingleapp-qBitto-1809-3e8
/tmp/qtsingleapp-qBitto-e300-0
/tmp/qtsingleapp-qBitto-1809-3e8-lockfile
/tmp/qtsingleapp-qBitto-e300-0-lockfile

if

@cuberman, qbittorrent'i kapatın. Ardından rm /tmp/qtsingleapp* komutu uygulayın. Başlıyor mu uygulama?

ls ~/.config