Ubuntu işletim sistemini kaldırmak

Başlatan dnzdmrl, 04 Kasım 2016 - 07:12:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dnzdmrl

Belki burası için çok uygun olmasa da yaklaşık 10 gündür ubuntu sorunlarıyla ilgileniyorum bugün usb farklı bir versiyonunu çekip tekrar formatladım ama gene aynı sorun devam ediyor.Lanet etmiş durumdayım windows10 u mumla arayacağım aklıma gelmezdi.Bu ubuntu belasından kurtulmak için siz ubuntucuların yardımlarını bekliyorum. :)

windows dosyasını usb ye yazdırmam gerekiyor lakin startup programı sanırım sadece ubuntu .iso sunu görüyor.
winusb diye kullanımı pratik bir program buldum fakat her şey gibi bu da çalışmadı.

bu hata hakkında fikri olan var mı acaba ?

Elessar

USE="peace justice" emerge --newuse --update --deep world

plazma

Bağı kaldırın usb belleğin tekrar deneyin.

dnzdmrl

Alıntı yapılan: plazma - 04 Kasım 2016 - 18:25:34
Bağı kaldırın usb belleğin tekrar deneyin.

denedim hocam gene aynı hatayı alıyorum önerebileceğiniz kullanışlı bir prgoram var mı ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 04 Kasım 2016 - 18:28:40

Alıntı yapılan: Elessar - 04 Kasım 2016 - 09:34:21
Sorunların çözümünün büyük kısmı viki de.

https://wiki.ubuntu-tr.net/index.php?title=NASIL_belgeleri

sorunlarla ilgilenmiyorum hocam artık tek derdim flasha su windowsu kurup ubuntuyu tamamen hayatımdan çıkarmak.

plazma

Kullanımda olduğu için o hatayı vermiş ama bağı kaldırınca tekrar aynı hatayı vermesi garip

sudo umount /dev/sdaX konut ile ayırmayı deneyin x yerine usb sürücünün harfi gelecek değişmediyse görselinize göre sdb olacak