windowstaki dosyalara ulaşamama

Başlatan erencalti, 30 Ekim 2016 - 17:23:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erencalti

daha önceden sanal makina yardımıyla kali linux kurmuştum şimdi windows'u kaldırarak ubuntu kurdum fakat windows ''D'' deki dosyalarıma ulaşamıyorum , hard diskte veriler duruyor görünüyor ama ulaşamıyorum

bugra9

Dosya yöneticisini açtığınızda sol tarafta diskinizdeki bölümleri görürsünüz. Üzerine tıkladığınızda ise içine girer. Dikkat etmeniz gereken nokta isimlendirmeler Windows içinde olduğu gibi "c", "d" şeklinde değildir.

natgho

Tıkladığınızda nasıl bir hata alıyorsunuz?
Hayır ben Windows Düşmanı Değilim,Bu Yüzden Linux Kullanmıyorum, Ben Sadece Benim Donanımımda At Koşturacaksa Bir Yazılım, her Adımını Bilme Sorumluluğunu Hisseden Bir Teknologtan Fazlası olmadığım İçin Linux Kullanıcısıyım.

erencalti

şöyle ki bölmeler görünüyor ama eski bilgisayarımdaki yani windows kuruluyken yüklü olan dosyalarıma ulaşamıyorum

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 01 Kasım 2016 - 22:42:08

hata almıyorum

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 01 Kasım 2016 - 22:55:21

bu diskin 100gb civarındaki dolu görünen kısmı benim dosyalarım olabilirmi yoksa ubuntu bu kadar yer kapladığı için mi öyle görünüyor . bunu sormamdaki sebep yüklerken dosyalrı silmiş olabilirim ama bu na özellikle dikkat ettim...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 01 Kasım 2016 - 22:57:38

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 02 Kasım 2016 - 04:42:09

kısacası windows yüklüyken açtıyığm resim video  vs dosyaların hiç birini ubunt yüklediğimden beri göremiyorum çözüm biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim ...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ekremsenturk

Resimde tüm disk Ubuntu için ayrılmış görünüyor. Disk yönetici LVM içindeki bölümleri gösteremiyor olabilir. Gparted kurup, oradan disk bölümlerinin tekrar görüntüsünü ekleyebilirsen, veya
Alıntı Yapsudo fdisk -ls
çıktısını ekleyebilirsen, göremediğimiz bir şey varsa,onu da görmüş oluruz.

erencalti

komutu yazdığımda aldığım görüntü bu hocam -_-

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 03 Kasım 2016 - 04:16:19

programı yüklediğimde de bunlara ulaştım

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 03 Kasım 2016 - 04:22:14

burdaki hatayı çözemiyorum dosyalar var ama boot dosyası olarak görünüyor sanırım??

[eklenti yönetici tarafından silindi]