Virtualbox Açılınca Oturum Kapanıyor

Başlatan HuaN, 24 Ekim 2016 - 09:28:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HuaN

En başta bir kaç kere oluyordu ama şu an sık sık oluyor. Virtualbox açıyorum bir iki sanal sistem açıyorum ve çat siyah ekranda bir kaç satır beyaz yazı ve sonra oturum kapanıyor kullanıcı girişinin olduğu yer geliyor, şifremi girip oturumu açınca açık olan tüm programlar kapanıyor. Konuyu önceden açacaktım fakat ekran karardığında çıkan yazıları okuyamıyroum veya kaydedemiyorum çok hızlı şekilde siyah ekran geliyor anında oturum açma kısmına yönlendiriyor. Video çekeyim diye bekliyorum bazen kapanıyor bazen kapanmıyor. Çalıştığım işler hep yarım kalıyor sistemi ilk kurudğumda böyle bir sorun yoktu ama son günlerde sık sık olmaya başladı. Hiçbir yerde göremedim bulamadım bir şeyler. Şimdiden teşekkürler

Edit: Hatanın resmini çekecek kadar açık kaldı sistem aşağıda verdiğim şekilde ekranda ki yazılar.
Edit2: Artık saat başı kapanıyor çalışamıyorum format atmak istemiyorum sorun var ve çözmek istiyorum hiçbir yerde bir şey bulamadım en azından bir fikri olan varsa lütfen doğru yanlış söylesin çekinmeden

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 25 Ekim 2016 - 00:30:20

Artık yarım saate bir indi ve sanal makina da ki sistemler ani kapanmalar yüzünden çalışmaz hale geldi.

[eklenti yönetici tarafından silindi]