Windows henüz 6.2.9200 SP0 sürümünü desteklemiyor

Başlatan YouLostProduction, 22 Ekim 2016 - 18:28:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

YouLostProduction

Windows henüz 6.2.9200 SP0 sürümünü desteklemiyor

KALİ LİNUX KURULUMUNDA BU HATA İLE KARŞILAŞIYORUM ...

FireSwords

Linux konusunda acemi olup Kali Linux gibi çok kısıtlı profesyonel bir kitleye hitap eden bir dağıtım kullanmaktaki amacı öğrenebilir miyim peki?

YouLostProduction

Alıntı yapılan: FireSwords - 22 Ekim 2016 - 19:14:17
Linux konusunda acemi olup Kali Linux gibi çok kısıtlı profesyonel bir kitleye hitap eden bir dağıtım kullanmaktaki amacı öğrenebilir miyim peki?

acemi olup olmadığımı nerden biliyorsunuz ? bu acemiliğim veya profosyonelliğim sizi ne manada bağlar ? yardım konusuna yardım amaçlı cevap atmaktan ziyade neden bu tavrınız ?

snorlax

Alıntı yapılan: YouLostProduction - 22 Ekim 2016 - 19:23:41

acemi olup olmadığımı nerden biliyorsunuz ? bu acemiliğim veya profosyonelliğim sizi ne manada bağlar ? yardım konusuna yardım amaçlı cevap atmaktan ziyade neden bu tavrınız ?
Acemi değilseniz zaten bu sorunu kendiniz halledebilirdiniz :) Sanırım Kali Linux'u üzerinde gelen hack uygulamaları için kuracaksınız. Baştan alalım:

1-> Kurulumu nasıl yapıyorsunuz?

Bu hatayı araştırdığımda Debian-Kur yükleyicisi çıkıyor karşıma. Debian-Kur yükleyicisi Windows altında Kali kurmanızı sağlayan bir araç mı? Wubi gibi mi?
ŞɑƑɑƘ ƝЄ ƘɑƊɑƦ ȤЄƝƓƖƝ ƠԼƲƦƧɑ ƠԼƧƲƝ, ƁƖƦ ƓƲ̈Ɲ ƑɑƘƖƦԼЄşMЄƳЄ MɑӇƘƲMƊƲƦ.

ata1

kali formumuzun gri alanında o nedenle pek yardım sever olmaya biliyor arkadaşlar Dedikleri gibi kali kullanıcak seviyede iseniz zaten bu hatanın çözümü basittir.

YouLostProduction

Alıntı yapılan: snorlax - 22 Ekim 2016 - 19:45:10
Alıntı yapılan: YouLostProduction - 22 Ekim 2016 - 19:23:41

Acemi değilseniz zaten bu sorunu kendiniz halledebilirdiniz :) Sanırım Kali Linux'u üzerinde gelen hack uygulamaları için kuracaksınız. Baştan alalım:

1-> Kurulumu nasıl yapıyorsunuz?

Bu hatayı araştırdığımda Debian-Kur yükleyicisi çıkıyor karşıma. Debian-Kur yükleyicisi Windows altında Kali kurmanızı sağlayan bir araç mı? Wubi gibi mi?

Windows altında kali kurmamı sağlayan bir araç evet .

snorlax

Hata malesef Debian-kur ile kaynaklanıyor. Lütfen rufus/ unetbootin gibi bir araçla USB Flash diske Kali Linux imajını yazdırmayı deneyin ve açılışta flash diski boot ederek sistemi kurun..
ŞɑƑɑƘ ƝЄ ƘɑƊɑƦ ȤЄƝƓƖƝ ƠԼƲƦƧɑ ƠԼƧƲƝ, ƁƖƦ ƓƲ̈Ɲ ƑɑƘƖƦԼЄşMЄƳЄ MɑӇƘƲMƊƲƦ.

plazma

Soruyu daha net anlaşılır şekilde sorun ve tamamını büyük harflerle yazmayın.

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=32631.0