[Çözüldü] Php kitabı

Başlatan rhoaides, 20 Ekim 2016 - 23:06:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rhoaides

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aktif olamıyordum. Bu aralar boş zamanım fazla bende yeni bir şeyler öğrenerek geçirmek istedim. Bu yüzden php ye karar verdim. Araştırdığımda en iyi kitabın a dan z ye php olduğunu öğrendim. Ancak mühendislik öğrencisi olunca helede farklı bir memleketde olunca bu kadar pahalı bir kitabı almak lükse kaçıyor elinde bu kitap olan varsa ikinci el olarak alabilirmiyim arkadaşlar?

plazma

Kitap güzel bir kitap bende de 5. baskısı var, baktımda yayın evine 6. baskısı çıkmış alabilirseniz son baskıyı tercih edin derim baskılar arasında ne fark olabilir bunu yayın evine bir eposta atıp sorabilirsiniz.

rhoaides

Araştırdımda baskılar arasında kod yanlışlığı varmış. Ancak dediğim gibi sıfırına gücüm yetmez öğrenciyim. İkinci el almak istiyorum ne kadar yanlış olsada araştırarak illaki çözülür. Cevabınız için teşekkür ederim

naklov

@rhoaides,
Devamlı olarak internet erişimin var ise php öğrenmek istiyorsan bence php.net en ideal yer gerekli tüm açıklamaları orada bulabilirsin, kitaplarda genelde çok fazla ilerleme kaydetmek(şahsi fikrim) mümkün olmuyor. Kendine bir proje bul ve o şekilde ilerleme kaydet youtubeda bedeva eğitim bulabilirsin onlarla birşeyler yapmak seni ilerleme sürecine baya etki sağlayacaktır.
Peşinden Gidecek Cesaretin Varsa Bütün Hayaller Gerçek Olabilir..

rhoaides

Öğrenci evinde olduğum için sürekli internet söz konusu olmuyor mobili kullanıyorum. Ki bunun dışında gerekli araştırmaları yaptım ancak düzgün bir pdf te bulamadım. Elimin altında bir kitap olsun ki rahat rahat öğreneyim.

naklov

Alıntı yapılan: rhoaides - 21 Ekim 2016 - 12:23:41
Öğrenci evinde olduğum için sürekli internet söz konusu olmuyor mobili kullanıyorum. Ki bunun dışında gerekli araştırmaları yaptım ancak düzgün bir pdf te bulamadım. Elimin altında bir kitap olsun ki rahat rahat öğreneyim.

Tabi dostum sen bilirsin, ama şöyle birşeyde var buda elinin altında olsun php.net/download-docs.php
Peşinden Gidecek Cesaretin Varsa Bütün Hayaller Gerçek Olabilir..

rhoaides

Teşekkür ederim cevabınız için. Arkadaşlar gerçekten elinde bu kitaptan olan ikinci el olarak alabileceğim bir arkadaş varsa çok memnun olurum.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 22 Ekim 2016 - 14:56:08

Arkadaşlar gerçekten sıkıntı yaşıyorum kitap bulmak konusunda elinde olan varsa ikinci el olarak satabilirmi bana?

rhoaides

Arkadaşlar gerçekten kimsede yokmu böyle bir kitap ikinci el alabileceğim?

ahmet_matematikci

Bende 4. baskı var A dan Z ye. Özelden msj at adres ve ismi mehmet şamlı ve sercan çakır kitapları ile birlikte sana  göndereyim.
Madem öğrencisin hediyem olsun.

Ama bir gün gerek kalmaz ise sende birilerine hediye edersin.
@rhoaides
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

ahmet_matematikci

Bugün kargo eline ulaşacaktır.
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

rhoaides

@ahmet_matematikci kitaplar elime ulaştı çok teşekkürler. şüpheniz olmasın bir gün işim biterse bende başkasına hediye ederim. umarım bir gün iyi bir çalışma çıkarırsam sizin yardımınız sayesinde olur.

plazma

[mention=609121]@ahmet_matematikci[/mention] yanıtlamak isterse diye kapatmadım ondan sonra kapatabilriz.

ahmet_matematikci

İyi çalışmalar arkadaşlar.
Kapatılabilir.