Ubuntuya Metin2 Pvp serveri kurmak

Başlatan hüseyin321, 11 Ekim 2016 - 18:55:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hüseyin321

Merhaba sayın hocalarım ubuntuda daha çok yenıyım ve metin2 pvp serveri kurmak istiyorum.Neden windowsta yapmadın dıye sorarsanız wındowsu herkes kullanabılıyor.Ubuntuda böyle bir server yapma şansım var  mı?
Eğer varsa lutfen bıraz bılgılerınızle aydınlatır mısınız , hemen yapamam ama bı yerlerden baslamam lazım .İnternette de bu konuyla ılgılı fazla bılgı bulamadım.Benı aydınlatırsanız cok sevınırım hayırlı gunler.

Source

Alıntı yapılan: hüseyin321 - 11 Ekim 2016 - 18:55:27
Merhaba sayın hocalarım ubuntuda daha çok yenıyım ve metin2 pvp serveri kurmak istiyorum.Neden windowsta yapmadın dıye sorarsanız wındowsu herkes kullanabılıyor.Ubuntuda böyle bir server yapma şansım var  mı?
Eğer varsa lutfen bıraz bılgılerınızle aydınlatır mısınız , hemen yapamam ama bı yerlerden baslamam lazım .İnternette de bu konuyla ılgılı fazla bılgı bulamadım.Benı aydınlatırsanız cok sevınırım hayırlı gunler.

ubuntuda böyle bir server yapma şansım var mı derken neyi kastettiğini anlamadım metin2 pvp server mı kurmak istiyorsun yoksa metin2 pvp yi linux üzerinde mi çalıştırmak istiyorsun.Yanlış bilgide vermek istemiyorum 5-6 sene önce kurulumunu yapıyordum şuan hatırlayamadım benim bildiğim metin2 freebsd üzerinde kurulur.He metin2 linux üzerinde çalıştırmak istiyorum dersen forumda görmüştüm arkadaşlar uğraşıyordu fakat başarılı olamamışlardı bende denemedim.