League Of Legends BugSplat Hatası

Başlatan nacartunahan, 09 Ekim 2016 - 16:38:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nacartunahan

Öncelikle Herkese Selam Olsun Dostlarım

Ben playonlinux dan league of legends i kurdum ve kurulum bittikten sonra masaüstümde artık beliren League of Legends e tıkladım launcher ı açmak için fakat bana bugsplat hatası veriyor hemde bir kere değil bu hata penceresi 5 saniye aralıklarla sürekli artıyor yani 5 saniyede bir yeni bir hata penceresi açılıyor ve playonlinux dan uygulamayı durdurana kadar bu hatayı veriyor bugsplat sorunu için çok uğraştım ama çözemedim yardımcı olabilicek varsa çok memnun kalırım şimdiden eyvallah

Source

game.cfg 'nin içine x3d_platform=1 kodunu eklediniz mi?

nacartunahan

Hayır dediğin şekilde kod eklemedim nasıl yapmam gerektiğini kısaca anlatırmısın dostum

Source

Oyunun rads klasörüne giriyorsun daha sonra game.cfg dosyasına kodu ekliyorsun

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nacartunahan

Dostum sana da zahmet veriyorum ama ubuntuda daha yeniyim hangi klasör nerede bulunur ve kodu nasıl yazarım bilmiyorum zahmet olmazsa adım adım anlatabilirmisin :)

Edit: RADS dpsyasının içinde system dosyası var oraya girdim ve .cfg uzantılı metin belgeleri var ama game.cfg isimki bir şey yok

Edit 2 : Her şeyi yaptım adobeair i kuramadım ve lol dosyasının içinde config diye bir şey yok

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 11 Ekim 2016 - 22:36:01

27 gündür kuramıyorum her gün saatlerimi veriyorum artık çıldırmak üzereyim nerede hata yapıyorum her şeyi denedim neden olmuyor neden config dosyası yok lütfen yardımcı olun

Alpaqu

POL(PlayOnLinux)'u aç.
LOL yapılandırmasına gir.
Wine sürümünü 1.9.2-staging-LOL3'ü seçip yükle.

Bende bunu yapınca çözülmüştü.