[Çözüldü] Can't locate Net/SSLeay/Handle.pm in @INC (you may need to install the Net::SSLe

Başlatan qazwsx01, 14 Ocak 2017 - 02:33:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

qazwsx01

Gençler terminale "perl <dosya adı.pl> yazdığımda Şu hatayı alıyorum kaldırdım bin kere şey yaptım yardım
perl z.pl
Can't locate Net/SSLeay/Handle.pm in @INC (you may need to install the Net::SSLeay::Handle module) (@INC contains: /etc/perl /usr/local/lib/x86_64-linux-gnu/perl/5.22.1 /usr/local/share/perl/5.22.1 /usr/lib/x86_64-linux-gnu/perl5/5.22 /usr/share/perl5 /usr/lib/x86_64-linux-gnu/perl/5.22 /usr/share/perl/5.22 /usr/local/lib/site_perl /usr/lib/x86_64-linux-gnu/perl-base .) at z.pl line 41.
BEGIN failed--compilation aborted at z.pl line 41.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Ocak 2017 - 02:34:55

Acil yardım Kurma rağmen binkez purge perl yapmama rağmen hala aynı

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Ocak 2017 - 02:35:35

Bilgili biri varsa lütfen yardımcı olsun

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Ocak 2017, 03:47:36

12 kişi girmiş biri yardım etse

Source

Bu paketi kurup tekrar dener misin?

sudo apt-get install libarchive-extract-perl

if

@qazwsx01, konu başlıklarında ve iletilerde "acil yardım" ve benzeri ifadeler kullanılması pek hoş olmuyor. Bu yüzden kaldırdım. İletilerdeki komut ve kodlar için kod etiketini kullanın.

apt-cache search ssleay
libnet-ssleay-perl - Perl module for Secure Sockets Layer (SSL)
libcrypt-cbc-perl - implementation of cipher block chaining (CBC) mode
libcrypt-ssleay-perl - OpenSSL support for LWP
libnet-https-any-perl - simple wrapper around the two available SSL modules
libpoe-filter-ssl-perl - module to make SSL in POE easy and flexible
libwhisker2-perl - Perl module geared for HTTP testing

libnet-ssleay-perl paketini yükleyin.

qazwsx01

Teşekkür ederim 6 saatlik bir uğraşı sonrası yaptım ve yattım.