[Send Anywhere] Kablosuz Hızlı Aktarım

Başlatan Minty, 13 Eylül 2016 - 11:46:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Minty

Herkese merhaba. Sizler de benim gibi telefon ve bilgisayar arası dosya aktarımı yapıyorsanız, bu aktarımı da bluetooth ve kablo ile yaparak yavaş yavaş atmasından bunaldıysanız güzel bir alternatifle bugün karşınızdayım. Aslında ilk olarak Shareit adlı programla tanışmıştım bu aktarıma. Telefon ve bilgisayar arasında ortak bir Wi-Fi alanı oluşturuyor ve hiç de tahmin etmeyeceğiniz bir hızda bu aktarımı sağlıyor. Tabi Linux için bunun muadilini de buldum. Bunu da bir süre test etme imkanım oldu. Böyle olunca da neden daha çok arkadaşımız bundan yararlanmasın ki dedim. Send Anywhere, her türlü platformu destekliyor. Telefondan telefona - telefondan bilgisayara - bilgisayardan bilgisayara aktarım işlerinizi yapabilirsiniz. Ufak bir notu da eklemeliyim. Eğer indirme işleminiz vs. varsa indirme tamamlanana kadar programı kullanmamanızı tavsiye ederim. Bu tür programlar genelde kendi aralarında ağ kurdukları için o sırada internet bağlantınızın kopması da muhtemel. Velhasıl güzel bir uygulama. Ben de ekran görüntüsüyle süsleyip sizlere sunayım istedim. Herkese iyi forumlar!

~~~~~   Bazı insanlar o kadar fakir ki tek sahip oldukları şey para...   ~~~~~

ata1

Minty

Alıntı yapılan: ata1 - 13 Eylül 2016 - 14:47:45
sshfs  dene  :)) :))

Açıkçası yeni kullanıcıları hedef alarak oluşturdum bu konuyu. Kodla uğraşmadan arabirim üzerinden işlem yapmak isteyenler için.
~~~~~   Bazı insanlar o kadar fakir ki tek sahip oldukları şey para...   ~~~~~

ata1

KDE Connect arayüze sahiptir bende denemen için söyledim eleştirmek amaçlı değil. Oldukça iyi işlem yapar. Şahsen memnunum