ubuntu forum android uygulaması nezaman çıkar ?

Başlatan harun252525, 09 Eylül 2016 - 02:49:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

harun252525

merhaba arkadaşlar belki donanımhaber i bileniniz vardır donanımhaber forumunun bir Android uygulaması var o uygulamada aynı forumdaymışsınız gibi tarayıcı açmadan foruma girmenizi ve forumda yapabildiğiniz neredeyse herşeyi yapmanızı sağlıyor ve bildirim geldiği zaman hemen telefonda sizi bilgilendiriyor yani wep sitesine girmenize gerek kalmıyor. acaba diyorum  ubuntu da nezaman böyle bir uygulama çıkartır çıkartırsa gerçekten mükemmel olur. belki forumda android programlama bilen programcı arkadaslarımız bunu yapıp foruma armağan edebilir. evet bayağı ugrastırıcı ama olabilir. kimbilir belki bu konudan sonra bu programı yapmak için başlık açılır.
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

Barış Can

bu tarz bir uygulama zahmetine girmeye gerek olduğunu düşünmüyorum, ubuntu türkiye hali hazırda tapatalk'a kayıtlı bir platform ve tapatalk üzerinden saydığın hemen her özellik sunulabiliyor. insanlar, neden tapatalk kullanıp tüm forum dünyasına erişmek yerine, ubuntu türkiye uygulamasını telefonunda tutsun ki? bence asıl soru bu. çok mu farklı bir uygulama yapılacak yahut çok mu farklı fikirler mevcut? sanıyorum bu sorunun da cevabı hayır. :)

velhasıl, sanki biraz lüzumsuz olur.
sevgiler.
» genelde hiçbir şey planladığım gibi gitmez.
» kişisel blog.

harun252525

tapatalk ı ilk defa duyuyorum çok teşekkürler
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

Minty

Alıntı yapılan: harun252525 - 09 Eylül 2016 - 03:43:01
tapatalk ı ilk defa duyuyorum çok teşekkürler
Zaten telefonunuzla forum sitelerine girdiğinizde yukarıda tapatalk önerisi çıkar. Android uygulaması ciddi bir iş ve emek gerektiriyor. Donanımhaber bunu yapıyor olsa bile onlar için de gereksiz buluyorum. Her şey için uygulama yapılıyor. İnsanlar artık uygulama kalabalığından sıkıldılar ve hepsini bir yerden görebilecekleri bir şey istiyorlar.
~~~~~   Bazı insanlar o kadar fakir ki tek sahip oldukları şey para...   ~~~~~