[Çözüldü] Öneri

Başlatan harunbas141, 11 Ağustos 2016 - 11:31:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

harunbas141

Yukarıya sağa bir yere yeni bir bildiriminiz var gibi bir menü eklense fena olmaz diyorum. :)

bytan

Ne bildirimi mesela?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

harunbas141

Mesela bir konu açtık. Açtığımız konuya bir mesaj geldi ve gelen mesajı yukarıdaki bildirim menüsünden mesajın geldiğini görüp oraya tıklayarak konuya geçiş yapalım.

bugra9

İletinizin bulunduğu bir konuya başka iletiler geldiğinde bu konuları "Yeni Yanıtlar" düğmesi ile açılan sayfada görebiliyorsun. Yeterli değil mi?

lnxdev

Bende forum ingilizce ama türkçesi bilgilendir gibi bir şey olması lazım daha sık takip etmek istediğin konuları bu düğmeyi kullanarak sorununu çözebilirsin.

alquirel

Bir süredir bu konuda düşünmekteydim, nasıl olur, olsa kullanışlı olur mu diye. Cevap vermenin de zamanı geldi artık :)

Öncelikle bu iş olur, güzel ve kolayca da halledilebilecek bir şey. Ama kullanışlı olmayacağına kanaat getirdim. Çünkü forum facebook gibi bir sayfa açıp sürekli o sayfanın F5 yapmadan kendi kendine yenilenmesi gibi çalışmıyor. En azından ben öyle kullanıyorum ve eminim ki çoğu kişi de öyle kullanıyordur. Forum sayfadan sayfaya geçerek kullanılan, sürekli farklı sayfalarda gezinilen bir sistem. Dolayısıyla çoğu zaman siz bir sayfada bildirimi göremeden farklı bir sayfaya geçmiş olacaksınız zaten. Ama şu düşünülebilir, bir tarayıcı eklentisi yapılarak tarayıcı bildirimi yapılabilir, böylece forumun sekmesinde olmasak bile bi kıpırdanma olabilir en azından :)

Gerçi çözüldü etiketi koymuşsunuz ama yine de bu konuda bi çalışma yapma niyetindeyim.