[Çözüldü] csgo hiçbir oyun moduna girmiyor

Başlatan aksaktimur, 10 Ağustos 2016 - 08:39:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aksaktimur

Oyunu açarken sorun yok. Botlarla da oynayabiliyorum. Ama hiç bir çevrimiçi oyun moduna giremiyorum. Galiba steam'da kendini senkronize edemiyor. Oyun moduna girmeye çalışırken aynen böyle oluyor:

sonrada "connection failed after 30 retries" yazıyor. öylece kalıyor.

Source

Steamde cs go nun çalıştırma seçeneklerine gir. Ardından:

+clientport 26006

yada

+clientport 26007

komutlarını gir kaydet ve tekrar dene.

aksaktimur

Alıntı yapılan: Faker - 10 Ağustos 2016 - 09:59:04

+clientport 26006

yada

+clientport 26007

linux mint'i kaldırdım. windows 7 kurdum. ardından mesajınızı görünce bi de ubuntuda deneyim dedim. fakat işe yaramadı maalesef. şu an ubuntu yüklü bilgisayarımda. win7 kullanırken kasmadan oynayabiliyordum. bunda oyun yüklenirken de bir yavaşlık var.

biminimalist

Alıntı yapılan: aksaktimur - 10 Ağustos 2016 - 16:45:48
Alıntı yapılan: Faker - 10 Ağustos 2016 - 09:59:04

+clientport 26006

yada

+clientport 26007

Direk sistemi suçlamak yanlış yeni bi dağıtım kurduğunuzda ilk işiniz oyun kurmak olmasın sürücüleri kontrol edin ardından sürücüleri6044037137526 yükleyin muhtemelen ekran kartından bu sorun

linux mint'i kaldırdım. windows 7 kurdum. ardından mesajınızı görünce bi de ubuntuda deneyim dedim. fakat işe yaramadı maalesef. şu an ubuntu yüklü bilgisayarımda. win7 kullanırken kasmadan oynayabiliyordum. bunda oyun yüklenirken de bir yavaşlık var.

aksaktimur

sorunumu hallettim arkadaşlar. bendeki soruna göre problemin oyunla, steamla veya işletim sistemiyle alakası yok. modemi fabrika ayarlarına gönderip baştan kurdum. sorun halloldu.

bugra9