[Çözüldü] Manjaro Xfce Donma Sorunu

Başlatan biminimalist, 25 Temmuz 2016 - 12:28:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

biminimalist

Merhaba arkadaşlar Manjaronun sadece xfce sürümünde 5 saniyede bir donma oluyor donuyor 3 saniye kalıyor öyle sonra devam ediyor ama sadece xfce de oluyor bu ve 2 3 sefer yeniden kurmama rağmen aynı sorun var neden olabilir sizce şuan kaldırdım manjaroyu

lnxdev

Kurulum yaparken ilk başta kurulum ekranında non-free seçeneğini seçerekmi yaptniz yoksa direk manjaroyu başlatarak mı kurdunuz ?

Görsel olarak:

biminimalist

Direk başlatarak kurdum sadece xfce de olması tuhaf geldi

Nikel Adam

biminimalist

Alıntı yapılan: Nikel Adam - 25 Temmuz 2016 - 19:10:58
OpenSUSE'den vaz mı geçtin?
Yok hayır opensuse de xfce kullanıcam o sorun onda da çıkar mı diye tereddütte kaldım susesi yazdım şimdi usbye

Nikel Adam

Sadece kurulumda GNOME'nin altındaki seçenek ve XFCE'ye basacaksın. DVD içinde internetin olmazsa diye oyun bile koymuşlar. Kuralum sırasında yüklenmiyor ama daha sonra YaST ile halledersin.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 26 Temmuz 2016 - 17:05:47

Alıntı yapılan: emrecantufan - 25 Temmuz 2016 - 20:27:32
Alıntı yapılan: Nikel Adam - 25 Temmuz 2016 - 19:10:58
OpenSUSE'den vaz mı geçtin?
Yok hayır opensuse de xfce kullanıcam o sorun onda da çıkar mı diye tereddütte kaldım susesi yazdım şimdi usbye
Birde dd veya SUSE Studio İmage Writer ile yaz. Sorun olur yoksa

ata1

donma için swapı kapatıp öyle denermisin

Nikel Adam

AMD konusunda verdiğim çıktıları versene birde çözüldüyse etiketler misin?

biminimalist

Alıntı yapılan: Nikel Adam - 28 Temmuz 2016 - 12:42:56
AMD konusunda verdiğim çıktıları versene birde çözüldüyse etiketler misin?

Manjaro non-free driverlar ile düzeldi fakat opensuse ne ekran kartını ne de ağ kartımı tanımadı kablosuz ağımı bile kullanamadım ama aradığımı buldum sonunda AntergOs ile mutluyum etiketi de ekliyim  :)