mozilla script ve donuyor

Başlatan ilksumat, 24 Temmuz 2016 - 15:39:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilksumat

Merhaba, mozilla internet sayfaları script ve donuyor. Stop script tıklayıp devam ettiriyorum ama tekrar tekrar oluyor. Neden oluyor ve ne yapabilirim?

Teşekkürler.

biminimalist

Alıntı yapılan: sumatilk - 24 Temmuz 2016 - 15:39:44
Merhaba, mozilla internet sayfaları script ve donuyor. Stop script tıklayıp devam ettiriyorum ama tekrar tekrar oluyor. Neden oluyor ve ne yapabilirim?

Teşekkürler.

Muhtemelen kurulu olan bi eklenti sıkıntı çıkarıyor

ilksumat

Peki bunu nasıl anlıyoruz?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 25 Temmuz 2016 - 12:07:10

Ve tabi ne yapmam lazım? Teşekkürler şimdiden.

ilksumat

Script çıkıyor ve mozillayı donduruyor. Yardım alabilirmiyim? Teşekkürler.

illedelinux

Bu sorun her sitede oluyorsa tarayıcıyı sıfırla.
https://support.mozilla.org/tr/kb/firefoxu-yenileme-eklentileri-ve-ayarlari-sifirlay

Bu sorun bazı sitelede oluyorsa şu yöntemi dene.
1 – Mozilla Firefox'u açarak adres çubuğuna about:config yaz. Gelen pencereye evet de.
2 – açılan bölümün arama yerine "dom.max_script_run_time" yaz, gelen yazının üzerine çift tıklayarak açılan pencerede bunun değerini 20 yap.

Eğer sorun bazı sitelerde oluyor ve yine de çözülmüyorsa bu sitede bulunan bir betik yüzünden olan genel bir sorundur.
GNU/Linux kullanmıyorum, onu yaşıyorum...

ilksumat

Her sitede olmuyor, olan sitede deneyip sonucunu yazayım. Teşekkürler.

ilksumat

Merhaba, bir aradır olmuyordu şimdi yine oldu ve ortada küçük pencere açılıyor şunlar yazıyor:

A script on this page may be busy, or it may have stopped responding. You can stop the script now, open the script in the debugger, or let the script continue.

Script: http://i.ahaber.com.tr/v3/c/j/jquery-1.11.3.min.js:2

Onun altındada stop script ve continue seçenekleri bulunuyor.

Ben sizin dediğiniz gibi yapıym dedim ama önce stop veya continue birini seçmem gerekiyordu çünkü diğer türlü adres çubuğuna birşey yazılamıyor.

Bu pencereyi falanda gözönüne alıp ne yapmam gerektiğini belirtirmisiniz?

Belki çok basit birşey ama işte bilmeyince böyle sormak zorunda.

Teşekkürler tekrardan.