World Of Tanks açılmıyor

Başlatan stopper, 13 Temmuz 2016 - 15:56:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

stopper

Sitesine girdim oyunun wine yükle diyordu. Ben de yükledim wine nı 1.9.11 sürümünü bundan sonra birde playonlinux yükledim oyunu ordan indirdim ama oyunu açmaya çalışınca error veriyor oyunun client kısmı açık kalıyor ama hiçbirşey olmuyor.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

heartsmagic

Forumda açılan birçok başlık sonuçsuz kalmış. Sürücülerini falan soracağım ancak hiç ümitli değilim. 
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

stopper

Linuxu yeni kurdum. O yüzden pek bir bilgim yok ama ne kadar güncelleme varsa yapmaya çalıştım. Ekran kartı radeon hd 4350 acaba ondan mı kaynaklı?

şenol

world of tank wine hq ,,,,,,,, diye aratırsan intenete çıkacaktır sitesi , d3dx9 36 , msvcp110 , msvcr110 , playonlinux birleşenleri kurdan , bunları bir yükle bakalım belki açılır , ama oyun crash oluyormuş açılış ekranında , büyük bir ihtimal ilerde düzeltirler oyunu , oyun steamde yok , olsaydı direk stemden yükler oynardın , bu ücretsiz onun için steamde yok herhalde,,,,,, sitesinde mac e destek var , ah be linux a niye çıkarmadınız :) ben bu oyuna bir bakayım :) sıra hackıntocha geldi anlaşılan :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 14 Temmuz 2016 - 23:37:09

mac e çıktığını gerçekten bilmiyordum :) vallahi çok güzelmiş oyun :) ubuntuyu mu bozacaz şimdi , hackintosh u nasıl kuracam , iso su var elimde gerçi :) görmez olaydım bu oyunu :) iş aldık başımıza 1 hafta da  hackintosh la uğraşcaz herhalde :)
cpu / amd ryzen 7 / 1700 / 3.90 ghz o.c
anakart / msi b 350 tomahawk . gpu / amd rx 580 8 gb  
24 gb / ddr 4 ram / 3066 mhz de çalışıyorlar
250 gb / samsung 850 evo ssd

stopper

Biraz uğraştım siteyi falan buldum şu an hata gelmiyor ama yüklenmiyor.

şenol

arkadaşım oyun 2.5 gb şu an iniyor , kotam dolduğu için 350 kb indiriyorum biraz sürecek tamamlanması , nasıl çalıştırılıyor diye yazacam buraya bilgi verecem sana , sen şu an hiçbirşey yapma , sana tek tek detaylı bir şekilde yazacam , oyun nasıl çalıştırılır diye , saygılar

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 15 Temmuz 2016 - 18:01:53

linux için world of tanks topluluk world of tanks ,,,,,,, internete aratırsanız bunu çıkacaktır sitesi , orada açıklama yapmışlar nasıl çalıştırılır diye , oyunu oynayacak insanlar bakabilirler , güzel açıklama yapmışlar
cpu / amd ryzen 7 / 1700 / 3.90 ghz o.c
anakart / msi b 350 tomahawk . gpu / amd rx 580 8 gb  
24 gb / ddr 4 ram / 3066 mhz de çalışıyorlar
250 gb / samsung 850 evo ssd

ALBATROS84

Alıntı yapılan: şenol - 15 Temmuz 2016 - 17:03:48
arkadaşım oyun 2.5 gb şu an iniyor , kotam dolduğu için 350 kb indiriyorum biraz sürecek tamamlanması , nasıl çalıştırılıyor diye yazacam buraya bilgi verecem sana , sen şu an hiçbirşey yapma , sana tek tek detaylı bir şekilde yazacam , oyun nasıl çalıştırılır diye , saygılar

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 15 Temmuz 2016 - 18:01:53

linux için world of tanks topluluk world of tanks ,,,,,,, internete aratırsanız bunu çıkacaktır sitesi , orada açıklama yapmışlar nasıl çalıştırılır diye , oyunu oynayacak insanlar bakabilirler , güzel açıklama yapmışlar
Hocam bir gelişme var mı ?