Kde kurulumu yapamiyorum

Başlatan Seyfulllah, 12 Temmuz 2016 - 04:12:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Seyfulllah

Arkadaslar lenovo z580 laptop kullaniyorum.
Her zaman tek isletim sistemi kullaniyorum
Asagidaki dagitimlari sorunsuz 20 dk icinde kuruyorum
X-L-Ubuntu
linux_mint_xfce-cinnamon-mate
Pisi linux-kde
Arch linux-kde-lxde-xfce
Ama ne yaptiysam linux mint kde ve Kubuntu yu bilgisayarima kuramadim. 12.04 14.04 16.04 cikti ve ben bi turlu kuramiyorum.
Her denedigimde farkli farkli hatalar aliyorum
Canima yetti artik.
Lutfen yardim edin.
Ubuntu turevinin kde ortami dagitimlarinda (Kubuntu Linux_Mint_Kde) hep sorun yasiyorum
Artık Ne Duamsın Ne De Bedduam

barış

İndirdiğin kalıplara MD5 kontrolü yapabilirsin. Forumda anlatımı da olması lazım.
Ayrıca aldığın hatayı da buralara yaz ki biz de hatanın neden kaynaklandığı hakkında fikir üretelim, çözüme yönelik somut adımlar atabilelim :)

Seyfulllah

Iso dosyasini torrent ile veya direk iso olarak tarayicidan indirerek surekli denedim. Aldigim hata yok. Su sekilde soyleyim. Kurulumda yeni disk tablosu dedigimde imlec saatlerce donuyor. Bu asamayi gecersem dosyalari internetten indirirken takilip kaliyor. Burayi gecersem yukleme kisminda kaliyor. Bu zamana kadar en ileri gittigim kisim acilista sifre kismi gelmeden onceki ekran. Yani bi error yada hata raporiu alsam not edip soyleyecektim. Ama gorselde bi hata almiyorum. Sanki yukleme yada kurulum yada indirmeler devam ediyor gibi ama bi hareket yok. Mesela imlec yada kurulumdaki tanitim slayti hareket ediyor ama bi gelisme yok. Bende saatlerce bekledikten sonra sinirlenip iptal ediyorum.
Artık Ne Duamsın Ne De Bedduam