[Çözüldü]Forum takvim bölümü ve resmi tatiller

Başlatan zeitgeist, 06 Aralık 2008 - 07:54:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Felâsife

Alıntı yapılan: zeitgeist - 07 Aralık 2008 - 09:24:21
@Verbatim  ;D

@ns, siz de mi takvim bölümüne giremiyorsunuz? Sorunun sadece bende olması canımı sıkıyor, evet deyin ::)
Yalnız değilsiniz :)

Bende Opera ve FF ile giremedim, "Takvime bakmak için izniniz yok" diyor
Amma takvimmiş herkese göstermiyor kendini :D

[IMG]http://img26.picoodle.com/img/img26/3/12/6/t_1m_15acdb8.jpg[/img]
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

zeitgeist

Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

ns

evet bende giremiyorum.Xp'de google chrome ve firefox, ubuntu'da opera ve firefox ile denedim hata veriyor.

tüh ya tamda işim düşmüştü:D yazili takvimi hazirlayacaktim. neyse artik hesap çizelgesi ile yaparim
Madem ki sen bensin, ben de senim, niceye şu senlik benlik...

OKAN

Hem FF hem de operada görünmüyor. Heartsmagic in verdiği bağlantıda da "Takvime bakmak için izniniz yok." diyor. :D;D

zeitgeist

Forum takvimini kullanamayanlar grubuna hoşgeldiniz o zaman. Bir de alt gruplarımız var; "zaten takvimi kullanmıyorduk" grubu ve "takvimi kullanıyorduk yahu nereye gitti bu" grubu :P

Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

OKAN

Alıntı yapılan: zeitgeist - 07 Aralık 2008 - 11:58:24
Forum takvimini kullanamayanlar grubuna hoşgeldiniz o zaman. Bir de alt gruplarımız var; "zaten takvimi kullanmıyorduk" grubu ve "takvimi kullanıyorduk yahu nereye gitti bu" grubu :P

Zaten bu konu açıldı da takvim olduğunu ama benim zaten göremediğimi farkettim. :D

Çağlar

We got a badass over here!

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ironic

Az önce dikkatimi çekti. Bende şu an Takvim gözükmüyor. @zeitgeist ile aynı durum. <Gerçi ben bir seferde olsa gördüm. Onu göremeyenler de var. hehe  :)

eren

Takvim özelliğimiz yoktu, Levent bir test sırasında bu özelliği açmış. Takvim özelliği tekrar eski haline getirildi yani kapatıldı.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.