Ubuntu CD si Nasıl YAZDIRILIR

Başlatan layra41, 17 Şubat 2011 - 17:50:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

layra41

Hacı siteye giriyoruz  cdsini nasıl yazılır öğrenemiyoruz bu konuyu sabitlesek bişeyler eklesek windowstan ubuntu iso kalıbı nasıl yazdırılır ubuntudan nasıl ubuntu kalıbı yazdırılır diye resimli mesimli

göstersek her sürümdede değiştirsek ubuntunun şu sürümü nasıl yazdırılır bu sürümü nasıl kalıbı yazdırılır diye anlatsak  iyi olurdu milete bakrdı sabit konu aaaaaa bu böyle sidiye yasılıyormuş diye

resmine anlatımına bakıp ubuntu cdsini yazardı  benden bi tavsiye dvdye daha kolay ve daha az hatasız yazılıyo anlatıp resimler ekleyip sabitliyelim her sürümde de günceleyelim

DoGuKaN

umutubuntu

Gunef

direk yazdırılmıyor mu ben her seferinde öyle yapıyorum
Özgür bir platformda kısıtlama cezası almak ne kadar ironik...

layra41

burdada koyu sabit başlık olmalı pardus yapmış=  http://www.ozgurlukicin.com/ia/pardus-2011-dvdsi-yazmak/

böyle bişey koyu bir sabit başlıkla hem burda =(Kurulum Öncesi ve Sonrası)

bideburda = ([ÖNEMLİ] Acemiler İçin İlk Durak [ÖNEMLİ] )

olursa tonlarca başlıkta olmaz kulanıcı nasıl yazılacagını görmediği için başlık açıyo birde yazarken hatta olursa

bytan

Forumdaki örneklerin yetersiz geldiğini düşünüyorsan bir anlatım hazırlayabilirsin @layra41.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

heartsmagic

@layra41, isteğin normal de http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,2495.0.html başlığı resim içermemesi haricinde ne gibi bir eksiklik taşıyor? Özgürlük İçin'deki başlığın yarısı zaten alakasız konular. İndirme uygulaması kurulumu, ISO'nun yeri vs. ISO edinme yazma konusuna dahil edilmiş orada.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.