Xubuntu Xfce simgeleri yok oldu !!!

Başlatan harun252525, 22 Haziran 2016 - 16:55:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

harun252525

merhaba arkadaşlar xubuntu ya kubuntu desktop kurdum kurduktan sonra xfce masaüstü ortamına bi girdim xubuntu simgeleri ile kde kubuntu simgeleri birbirine karışmış yani kısacası xfce masaüstü mahvolmuş simgeler biribirine girmiş tema değiştirdim, simge teması değiştirdim ama nafile bir türlü kubuntu simgeleri gitmedi  şimdi ben nasıl xubuntu simgelerini eski haline getireceğim kısacası ayarları nası sıfırlayacağımki simgeler xubuntu default simgeleri olsun eksisi gibi
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

illedelinux

Xubuntu masaüstündeyken Synaptic ile Kubuntu'nun bütün ögelerini kaldırırsan normale gelir.
Ayrıca yine Synaptic ile Xubuntu'da eksik veya hatalı buldugun ögeleri yeniden yükleyebilirsin.
Ardından Bleachbit ile bir temizlik yap eski ham haline gelir.
GNU/Linux kullanmıyorum, onu yaşıyorum...

harun252525

Alıntı yapılan: illedelinux - 22 Haziran 2016 - 17:09:21
Xubuntu masaüstündeyken Synaptic ile Kubuntu'nun bütün ögelerini kaldırırsan normale gelir.
Ayrıca yine Synaptic ile Xubuntu'da eksik veya hatalı buldugun ögeleri yeniden yükleyebilirsin.
Ardından Bleachbit ile bir temizlik yap eski ham haline gelir.

valla xubuntu masaüstünü kaldırıp tekrar kurdum ama olmadı. birde orada xubuntunun diğer paketleri var hepsini kaldırıp tekrar yükleyeyim en iyisi

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 22 Haziran 2016 - 17:17:07

kubuntuyu kaldırmaya gerek varmı ?
Kod Yazmak Bir Şiirdir.

harun252525

dediğinizi yaptım yine sorun aynı pff  :( şimdi tekrar formatmı atayım düzeltmek için.
Kod Yazmak Bir Şiirdir.