veritabanı adaptörü

Başlatan asortman, 11 Haziran 2016 - 17:58:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

asortman

Merhabalar böyle bi çalışmada bulundum.

İnceleyebilirsiniz. Test edilmiştir. Projelerinizde kullanabilirsiniz.

Saygılar...

https://github.com/accumulatorax/db_process_for_phpmysql/tree/master

naklov

PDO ile güzel bir class yazmışsın dostum teşekkür ederim.
Peşinden Gidecek Cesaretin Varsa Bütün Hayaller Gerçek Olabilir..

asortman

Rica ederim moderatör arkadaşlar burda ufak çaplı bir github başlığı oluştursak iyi olmaz mı?

ahmet_matematikci

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

heartsmagic

Tam olarak nasıl bir başlık isteniyor? Hani başlık açabilirsiniz zaten, bizlerden tam olarak ne istendiğini anlamaya çalışıyorum :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

asortman

Programlama bölümü haricinde bir kod paylaşma bölümü diye düşündüm.
İnsanlar yazdığı yaptigi projeleri tanitabilecegi ya da proje fikri uretip proje arkadaslari edinebileceği bir bölüm.
Olsa ne kadar rağbet edilir bilmiyorum. Tabi kullanıcı profilini siz daha iyi bilirsiniz.
Yani biraz sistem tasarimina, proje tasarimi, paylasimina yonelik bi bolum olabilir mi?

heartsmagic

Ne kadar ilgi çeker bilemiyorum ama Programlama bölümü altında, "Proje Paylaşımı" gibi bir bölüm yeterli olur mu? Dil bölümleri altında ara ara örnek kod paylaşımı isminde başlıklar açıyoruz ama yeterli mi yetersiz mi bilemiyorum. Bölüm açsak boş mu kalır, yoksa ilgi çeker mi o da ayrı bir durum konuştuğumuz üzere. Hani forumu sadeleştirmeye çalışıyoruz bir süredir, bir de bu durum var :) Yok, olsun biz proje paylaşırız deniyorsa seve seve açarız elbette.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.