Tüm diziler internette

Başlatan btermeli, 05 Aralık 2008 - 12:55:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

btermeli

http://www.chip.com.tr/konu/Hulu.com-yasagini-bu-yazilimla-asin_9912.html

Malesef Linux destegi yok. Destekledigi isletim sistemleri;
Windows Vista
Windows XP
Windows 2000
Mac OS X (10.5 Leopard)
Mac OS X (10.4 Tiger)

Buna benzer bir acik kaynak kodlu yazilim var mi?
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

ironic

Wine ile denediniz mi? Belki çalışır. Sanırım yakın zamanda firefox'a eklenti olarak da gelir.

atomkarinca

Zaten bu site sadece Amerika'da oturanlar için hizmet veren bir site.

EDIT: Pardon demek istediğinizi şimdi anladım. Fakat bu programı kullansanız bile bu sefer yasadışı bir iş yapmış oluyorsunuz.

matrax_41

Sanırım o programa gerek yok.Türk telekom'un dns sunucularından farklı bir dns sunucu kullanırsan girebilirsin.Ben sorunsuz girdim

btermeli

Sorun dns ve siteye baglanma degil, siteye baglanabilirsiniz ama amerika disindan dizileri izleyemiyorsunuz.

@atomkarinca, yasal olmadigina katilmiyorum, bu sadece bir pazarlama stratejisi. Yayinci kurulus bunu zaten amerikada yayinliyor ama amerika disina izin vermiyor ki, bunu cnbc-e gibi kanallara satabilsin. Sen bir yolunu bulup izlersen de, buna birsey diyemez cunku yayinlanmasina izin veren kendisi :)
Duvarları olmayan bir dünyada, neden pencerelere ihtiyaç duyayım ki???

atomkarinca

Alıntı yapılan: btermeli - 05 Aralık 2008 - 14:48:30@atomkarinca, yasal olmadigina katilmiyorum, bu sadece bir pazarlama stratejisi. Yayinci kurulus bunu zaten amerikada yayinliyor ama amerika disina izin vermiyor ki, bunu cnbc-e gibi kanallara satabilsin. Sen bir yolunu bulup izlersen de, buna birsey diyemez cunku yayinlanmasina izin veren kendisi :)

Hulu.com'un sadece Amerika'daki kullanıcılara gösterme izni var ve bunun dışına çıkması durumunda anlaşmasını ihlal etmiş oluyor. Siz de bunu sağlayarak anlaşmalarını çiğnemiş oluyorsunuz. Bu şuna benziyor: evet çanak antende şifreli kanallar var ama internette bunların şifresini bulup girsem ve izlesem yasal olur.