C++ projeme yardım etmek isteyenler buyursun iceri

Başlatan Mr.X, 22 Mayıs 2016 - 21:48:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mr.X

Herkese iyi günler diliyorum öncelikle.Proje odevim için bir yardım konusu bu.Bence ufak bir yardım. :)
/*
36. Beyaz Eşya Otomasyonu:  Beyaz Eşya otomasyonunda ürün listesi, ürün ekleme, ürün silme, müşteri ekleme seçenekleriyle birlikte; eklenen kaydı düzenleme, ürün koduyla var olan kaydı bulma, silme işlemleri yapılabilmelidir.
*/
Evet projem bu bunun programını yazacağım c++ nesneye yönelim ile tabi ki.Ancak uml şemasını çıkaramadım yardımcı olursanız sevinirim.Sadece uml şeması...

heartsmagic

@Mr.X, bu şekilde ödevlere çoğu insan yardım etmek istemez :) Uygun yol zaman zaman söylediğimiz üzere yaptıklarını buraya aktarman, takıldığın yerde soru sormandır. 
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Mr.X

Alıntı yapılan: heartsmagic - 25 Mayıs 2016 - 02:08:15
@Mr.X, bu şekilde ödevlere çoğu insan yardım etmek istemez :) Uygun yol zaman zaman söylediğimiz üzere yaptıklarını buraya aktarman, takıldığın yerde soru sormandır.
Anladım tamamdır :)

Deathangel

c# da benım yazdıgım bırtane var ıstersen onu atayım ama faydası olmaz pek sanmam :))

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 28 Mayıs 2016 - 22:35:50

http://www.bilisimogretmeni.com/ bu sıteye bakmanı önerırım
in a world without fences and walls, who needs gates and windows

keyserver2.pgp.com
EA004CB1-->privatekey0@gmail.com

Mr.X

Alıntı yapılan: Deathangel - 28 Mayıs 2016 - 17:56:27
c# da benım yazdıgım bırtane var ıstersen onu atayım ama faydası olmaz pek sanmam :))

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 28 Mayıs 2016 - 22:35:50

http://www.bilisimogretmeni.com/ bu sıteye bakmanı önerırım
Valla c++ a çevirebilirsem çok çok faydalı olur benim için :-\