[Çözüldü] Wine'ı yükleyemiyorum

Başlatan LeadSoldiers59, 02 Mayıs 2016 - 21:20:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

LeadSoldiers59

Merhaba arkadaşlar  marketden wine ve birçok programda yanında yükleyemiyorum yardım

[eklenti yönetici tarafından silindi]

if

@LeadSoldiers59, yükleyemiyorum derken tam olarak ne olduğunu ifade eder misiniz?

HaYaT

Terminale geçip aşağıdaki çıktıları geçer misoniz?

sudo apt-get update
sudo apt-get install wine

LeadSoldiers59

sonuç

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 03 Mayıs 2016 - 22:50:21

Alıntı yapılan: if - 02 Mayıs 2016 - 22:00:45
@LeadSoldiers59, yükleyemiyorum derken tam olarak ne olduğunu ifade eder misiniz?
Markete giriyorum yükle diyorum ne şifre soruyor nede bişey sonra yükle butonu eski yükle halini alıyor sol menüde uygulama kuruluyor diye gösteriyor ama hiçbirşey yaptığı yok

[eklenti yönetici tarafından silindi]

plazma

Ekran görüntüsü olarak değilde kod etiketi içerisinde çıktıları verirseniz yorumlamak için daha sağlıklı olur.

ata1

sudo rm -f /etc/apt/sources.list.d/*.save
sudo rm -f /etc/apt/sources.list.d/*.distUpgrade

sudo apt-get update
sudo apt-get install wine

işlemi  denermisin resimden çok net göremedik çıktı olarak paylaşman daha iyi olur

if

@LeadSoldiers59, Yazılım ve Güncelleştirmeler adlı uygulamayı açın > Ubuntu Yazılım sekmesinden "İndirme Adresini" "Ana sunucu" olarak seçin. Kapat deyince ekrana gelecek penceredeki "Yenile" seçeneğini seçin. ctrl+alt+t tuşlarına basarak uçbirimi açın ve aşağıdaki komutların çıktılarını buraya kod etiketi kullanarak geçin.

dpkg -l | grep wine
dpkg -l | grep -v ^ii

LeadSoldiers59

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar sorun çözüldü iyi forumlar.

heartsmagic

Çözülen konularımız için şöyle bir uygulamamız var: cozuldukonusu
Bu seferlik biz yapıp katalım başlığımızı.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.