[Çözüldü] Ubuntu tr de 16.04 duyurulmasi

Başlatan ahmet_matematikci, 01 Mayıs 2016 - 21:29:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ahmet_matematikci

Site  ana sayfasında 16.04 ile alakalı bir şey yok. Acaba eklense  mi

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

erdemakin09

Boş fırsatları yoktur. Eminim ilk fırsatta güzelce bir düzenlenecektir.
Her Can Bir Gün Ölümü Tadacaktır!

Kaleihan

Ayrıca Ubuntu telefonlarla ilgili en son yazı 2013 te yayınlanmış. -> https://ubuntu-tr.net/iste-ilk-ubuntu-akilli-telefon-ubuntu-edge/
Meizu Pro 5 adında bir telefon çıkmıştı. Ayrıca ondan ayrı 2 telefon daha vardı. Onların tanıtımı yapılabilir.

neynefes

Şu ara yoğun bir zaman geçiriyoruz çoğumuz.. Çıktığı günden bu tarafa aklımda ama oturup değiştiremedik. Aslında sudo'nun yeni yapısı üzerinden duyuracaktık ama dediğim gibi hepimizin sıkışık olduğu bir dönem.

Telefonlar konusuda benzer nitelikte. Sudo son aşamasında. Testleri de bitti nerdeyse. İlk fırsatta kullanıma sunacağız platformu.

ahmet_matematikci

Sudo tasarımını heyecan ile bekliyoruz....
Haber , makale, duyuru yayınlanmasını kastetmemiştim.
Onlar Sudo da olacak. Daha önce duyurulmuştu...

Benim vurgulamak istediğim güncel haberler DEĞİL de  imaj açısından kötü görünmemesi için
14.04 haberi 16.04 ile değiştirilebilir yada tamamen kaldırılıp foruma yönlendirme yapılabilir.
Yazma amacım Sonra ekşi sözlükte yada başka ortamlar da "ti" ye almasınlar bizi... :D :D
♥ Kız tavlamak için kahraman olmak gerekmez. Doğru kadın zaten sizi kahraman yapar ;)

neynefes

Hehe :) Tamamdır düzenleme yapacağız ilk fırsatta.

heartsmagic

Forum ve Twitter'dan duyurunca orayı unuttuk haliyle. Söylendiği üzere Sudo tekrar hayata geçince inşallah daha güzel kullanacağız haber, makale vs. gibi konuları. 
Yine de ekledim kabaca bir şeyler, insanların girdiklerinde eski haberleri görmesi hoş ve doğru değil tabi.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ahmet_matematikci

ahmet_matematikci

Duyuru yapıldığına göre konuya etiket koymak istedim.

neynefes

Teşekkür ederiz. Hem hatırlatma hem de etiket için.